Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-BT31U Pytanie dotyczące rozmowy przez bluetooth...

BerniReload 07 Mar 2012 16:25 2406 4
  • #1 07 Mar 2012 16:25
    BerniReload
    Poziom 13  

Witam.Mam pytanie następujące : czy w tym modelu radia podczas prowadzenia rozmowy przez bluetooth rozmówcę słychać tylko w głośnikach radia?czy również przez wyjście na wzmacniacz?bo wiem,że mogę ustawić na przedni lewy głośnik,przedni prawy lub wszystkie ale czy rozmówcę także słychać na innym wzmacniaczu podłączonym pod to radio.Z góry dziękuję.

0 4
  • #2 24 Kwi 2012 22:23
    norbert6168
    Poziom 8  

Witam :)
    posiadasz moze takie radyjko ? bo jestem zainteresowany kupnem tego radia i chciał bym sie dowiedziec jak one sie sprawuje i czy jest warte uwagi ?

0
  • #3 26 Kwi 2012 23:04
    BerniReload
    Poziom 13  

Nie posiadam ale miałem założyć do siebie tylko interesowało mnie właśnie to bluetooth.

0
  • #4 29 Kwi 2012 08:21
    norbert6168
    Poziom 8  

Właśnie kupiłem takie radio i lada dzień ma przyjść :) to zdam relację jak działa to bluetooth.

0
  • #5 14 Maj 2012 20:14
    Dyklu
    Poziom 11  

Witam,
    posiadam podobne radyjko i mam do Ciebie pytanie - jak Cię słychać podczas jazdy gdy rozmawiasz przez wbudowany w panel mikrofon? Ja posiadam model DC-BT32U czyli praktycznie to samo i jakość mikrofonu jest tragiczna - ja rozmówcę słyszę dobrze, a on mnie praktycznie nie słyszy nawet jak zbliżę twarz do panelu...

0