Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kenwood KDC-BT31U Pytanie dotyczące rozmowy przez bluetooth...

07 Mar 2012 16:25 2784 4
  • Level 14  
    Witam.Mam pytanie następujące : czy w tym modelu radia podczas prowadzenia rozmowy przez bluetooth rozmówcę słychać tylko w głośnikach radia?czy również przez wyjście na wzmacniacz?bo wiem,że mogę ustawić na przedni lewy głośnik,przedni prawy lub wszystkie ale czy rozmówcę także słychać na innym wzmacniaczu podłączonym pod to radio.Z góry dziękuję.
  • Level 9  
    Witam :)
    posiadasz moze takie radyjko ? bo jestem zainteresowany kupnem tego radia i chciał bym sie dowiedziec jak one sie sprawuje i czy jest warte uwagi ?
  • Level 14  
    Nie posiadam ale miałem założyć do siebie tylko interesowało mnie właśnie to bluetooth.
  • Level 9  
    Właśnie kupiłem takie radio i lada dzień ma przyjść :) to zdam relację jak działa to bluetooth.
  • Level 11  
    Witam,
    posiadam podobne radyjko i mam do Ciebie pytanie - jak Cię słychać podczas jazdy gdy rozmawiasz przez wbudowany w panel mikrofon? Ja posiadam model DC-BT32U czyli praktycznie to samo i jakość mikrofonu jest tragiczna - ja rozmówcę słyszę dobrze, a on mnie praktycznie nie słyszy nawet jak zbliżę twarz do panelu...