Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Martwy YPSO BLACK 2GB

krystian2288 08 Mar 2012 11:35 747 0
    krystian2288
    Level 9  
    Witam wszystkich czytających,

Mam ogromny problem z odtwarzaczem YPSO BLACK 2GB.
    Otóż po pewnym czasie użytkowania przestał normalnie funkcjonować tj wykrywało go przez USB jako dysk, można było formatować wgrywać ale nic poza tym. Po podłączeniu ekran świecił się na biało a po odłączeniu nie dało się go włączyć.
    Odszukałem na stronie producenta nowy soft. Zaprogramował się chyba poprawnie, bo na wyświetlaczu pojawiły się grafiki ("Ready", jakieś tam strzałki), jak coś wgrywałem na niego to pojawiały się ikonki nutek, czyli teoretycznie tak jak by działał. Jednak po odłączeniu od USB padł znowu, tym razem już nawet nie świecił ekran na biało, nie wykrywało go jako dysk. Dlatego programowałem jeszcze raz i tu koło się zatoczyło. Ponownie pojawiły się grafiki, zaczął działać jako dysk, można było wgrywać, formatować ale po odłączeniu USB padał. Nawet po ponownym podpięciu pod port nic nie dawało. Nie wykrywało go. Ponownie flash'owanie tylko pomaga a raczej pomagało, bo teraz program go nawet nie czyta. Komputer wykrywa go jako nieznane urządzenie, nie świeci się ekran, nie widzi go jako dysk, nie znajduje go już program do softu. Generalnie próbowałem już chyba wszystkich sposobów żeby ponownie złapać z nim kontakt ale nic nie pomogło.

Odtwarzacz jest na kości STMP3500.
    Programowany bez baterii.

Soft tak jak mówiłem był ze strony producenta. Jeszcze dodam, że próbowałem wgrywać inne, ale świecił się tylko biały ekran, dlatego wróciłem do softu na którym pojawiały się te grafiki ale niestety tak jak wyżej opisałem teraz już całkiem padł.

Z góry dziękuje za pomoc.

ps. nie wiem czy coś jeszcze ze spraw technicznych powinienem podać, czytałem temat podpięty ale nic odpowiedniego nie znalazłem.

Zdjęcie odtwarzacza

Zasady dodawania fotografii znajdziesz tu: Zasady. Proszę to poprawić. - arnoldziq