Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon PIXMA MX892 - bezprzewodowy "kombajn" z technologią AirPrint

piokrza 08 Mar 2012 15:25 1617 0
 • Canon PIXMA MX892 - bezprzewodowy "kombajn" z technologią AirPrintCanon dodał ostatnio do swojej linii produktów PIXMA, nowe bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne - model PIXMA MX892. Dodatkowo, drukarkę wyposażono w obsługę technologii bezprzewodowego wydruku Apple AirPrint. Nowa PIXMA Office dzięki łączności WiFi 802.11n posiada możliwość łączenia się z innymi urządzeniami lub udostępnianie jej w sieci. Przycisk WiFi Protected Setup (WPS) ma pozwolić na łatwą konfigurację w sieci. Dzięki wsparciu technologii AirPrint, możliwe będzie bezprzewodowe drukowanie zdjęć, emaili, stron www i dokumentów z iPad, iPhone i iPod touch.

  MX892, jak większość drukrek PIXMA, wykorzystuje system ChromaLife 100+ z pięcioma indywidualnymi zbiornikami tuszu, zapewniając maksymalną rozdzielczość kolorów 9600x2400dpi. Szybkość wydruku wynosi 12.5 strony na minutę dla wydruków czarno-białych i 9.2 stron na minutę dla wydruków w kolorze. Urządzenie jest zdolne wydrukować zdjęcie bez ramki o wymiarach 4×6 cali w około 20 sekund. MX892 posiada też funkcję skanowania w wysokiej rozdzielczości 2400 x 4800 dpi, która pomoże stworzyć kopię nie odróżniającą się od oryginału. Ponadto, funkcja drukowania Auto Duplex wraz z podajnikiem Advanced Media Handling pozwolą załadować 35 arkuszy (Duplex Auto Document Feeder), a następnie automatycznie kopiować i skanować na obu stronach arkuszy jednocześnie. Dwa oddzielne podajniki mogą przechowywać po 150 arkuszy papieru.

  PIXMA MX892 wyposażono w 3-calowy wyświetlacz LCD, umożliwiający wydruk bez korzystania z komputera, oraz funkcję Full HD Movie Print pozwalającą na tworzenie zdjęć z filmu HD nagranego za pomocą kompatybilnego aparatu EOS DSLR lub PowerShot. Drukarka pozwala na drukowanie materiałów z a pośrednictwem takich narzędzi jak Google Cloud Print czy PIXMA Cloud Link.Korzystając z mobilnej aplikacji Canon Easy-PhotoPrint, użytkownik może nie tylko drukować dokumenty z urządzeń iOS Android, ale również przesyłać zeskanowane dokumenty na te urządzenia. Oprogramowanie Easy-PhotoPrint EX ma posłużyć dostosowaniu zdjęć do wydruku.

  Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MX892 Wireless Office all-in-one printer kosztuje 200 dolarów amerykańskich.

  Źródło: http://usa.canon.com/cusa/about_canon/newsroo...tail&docId=0901e0248046bc40#&WT.mc_id=C126149

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza napisał 1403 postów o ocenie 110, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.
 • TermoPasty.pl