Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie laptopa do tv.

Extant 08 Mar 2012 17:18 2304 10
  • #1 08 Mar 2012 17:18
    Extant
    Poziom 6  

Witam. Jeśli zły dział to przepraszam. Chciałbym podłączyć mojego laptopa do tv. Sęk w tym że nie posiada on s-video out tylko coś na styl połączenia jak w karcie radeon X1650. To chyba vivo choć nie jestem pewien, proszę o potwierdzenie tego. Zamierzam podłączyć to LINK-Usunięty do tego wyjścia a potem zwykłym s-video na scart(euro). Jeszcze tylko sprawa audio. Jak to wszystko podłączyć ?

Dodano po 8 [minuty]:

A tak wygląda to wyjście w lapku:

Podłączenie laptopa do tv. Podłączenie laptopa do tv.

Dodano po 2 [minuty]:

A potem do tego: LINK-Usunięty co wy na to ?

Moderowany przez arnoldziq:

3.1.18. (10.11) Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

• #2 08 Mar 2012 18:04
    wpat
    Poziom 22  

Extant napisał:
    Chciałbym podłączyć mojego laptopa do tv.
    Sądzę, że masz wyjście DB-15 lub HDMI, jeśli jednak faktycznie jest to s-video to wystarczy zwykły kabel i telewizor z wejściem obsługującym ten sygnał. To co masz na fotkach to faktycznie do tych przejściówek z allegro, ale nie w laptopie. Pokaż jakie masz wyjścia w laptopie. Post powinien zawierać wszelkie informacje niezbędne do rozwiązania problemu.

• #3 08 Mar 2012 20:11
    Extant
    Poziom 6  

Ale wyjście w laptopie jest dokładnie takie samo. A jakie jeszcze informacje trzeba udzielić ?

• #4 08 Mar 2012 20:31
    wpat
    Poziom 22  

Ciągnięcie za język jest nudne. Masz jakieś gniazda z pokazanych niżej w laptopie i tv
    lub takie

• #5 08 Mar 2012 20:51
    Extant
    Poziom 6  

Mam z 1 zdjęcia ale słyszałem że ze zintegrowanymi kartami graficznymi to nie działa.

• #7 08 Mar 2012 21:16
    Extant
    Poziom 6  

Telewizor posiada tylko i wyłącznie euro złącze.

• #9 09 Mar 2012 22:32
    wpat
    Poziom 22  

Jeżeli jest to zwykły telewizor to obraz będzie tak tragiczny, że żaden konwerter przejściówka nic nie pomoże. Dotąd nie podałeś typu, modelu telewizora.

• #10 10 Mar 2012 10:30
    Extant
    Poziom 6  

Firma telewizora to CLATRONIC a model to CTV262. Nie wiem czy znajomość tego cokolwiek da. Ma on wyjście scart i antenowe.

• #11 10 Mar 2012 10:52
    AxelNext
    Poziom 38  

Extant napisał:
    CLATRONIC CTV262
    Czy to zwykły kineskopowy 14 calowy TV ?
    Jeśli tak to daj sobie spokój z podłączaniem laptopa do niego bo obraz będzie nędzny. Nie ta rozdzielczość i nie te standardy technologiczne.
    Szkoda kasy na kabelki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME