Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Testo
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

16-kanałowy moduł we. do rejestratora oscyloskopowego Yokogawa DL850

exti 08 Mar 2012 18:45 799 0
 • 16-kanałowy moduł we. do rejestratora oscyloskopowego Yokogawa DL850Nowy 16-kanałowy moduł wejściowy do pomiaru temperatury lub napięcia uzupełnia zestaw opcjonalnych modułów do rejestratora oscyloskopowego Yokogawa DL850. Jest on przydatny, gdy trzeba jednocześnie mierzyć prąd i napięcie z wielkościami fizycznymi takimi, jak temperatura, ciśnienie lub naprężenie.

  DL850 z odpowiednim zestawem modułów wejściowych pozwala na jednoczesny pomiar i rejestrację do 128 kanałów. Jego typowe zastosowania to testowanie sprzętu elektrycznego domowego użytku, falowników i napędów elektrycznych.

  Moduł wejściowy wsuwany do obudowy rejestratora łączy się kablem z zewnętrzna przystawką (Scanner Box), posiadającą złącza terminalowe, izolowane i z wbudowaną kompensacją złącza odniesienia. Tłumienie szumu zapewnia przetwornik A/C typu delta-sigma wykorzystujący nadpróbkowanie i filtry cyfrowe.

  Przyrząd charakteryzuje się szybką akwizycją danych (100 MS/s), rozdzielczością 12 bit, możliwością zapisu pomiarów w czasie rzeczywistym i wieloma opcjami połączenia z komputerem dającymi większą funkcjonalność.

  W sumie do rejestratora DL 850 dostępnych jest 17 modułów wejściowych.

  Źródła:
  http://www.newelectronics.co.uk/electronics-p...ew-16-channel-temperature-input-module/40839/
  http://tmi.yokogawa.com/ea/products/data-acqu...llographic-recorders/dl850dl850v-scopecorder/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  exti
  Poziom 32  
  Offline 
  exti napisał 2390 postów o ocenie 102, pomógł 5 razy. Mieszka w mieście Gliwice. Jest z nami od 2008 roku.
 • Testo