Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MFC -VS ultimate 2010 - nie wykrywa plików nagłówkowych

kalafior00000 08 Mar 2012 22:43 719 3
  • #1 08 Mar 2012 22:43
    kalafior00000
    Poziom 7  

Własciwie nie dokonca wiem o co chodzi, zaczynam dopiero zabawę z programowaniem i napotkałam nastepujący problem. Kiedy uruchamiam aplikacje MFC, pojawia mi się błąd: nie znajduje nagłowków: afxwin.h, stdafx.h, afxdtctl.h, afxcmn.h, afxcontrolbars.h

Nie mam pojęcia, jak to naprawic, więc gdyby ktos miał jakis pomysl bardzo prosze o pomoc! :)

0 3
  • #2 09 Mar 2012 08:48
    Defice
    Poziom 25  

Nie wystarczy przypadkiem na początku napisać:

Kod: cpp
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Podaj cały kod aplikacji, to się zobaczy.

0
  • #3 09 Mar 2012 14:13
    kalafior00000
    Poziom 7  

ażeby było bardziej zrozumiale, wyjaśniam na czym polega mój problem.
    Otóż już przy uruchamianiu aplikacji MFC, wyskakuje komunikat, informujący że "nagłówek <afxwin.h> nie może być znaleziony". Porada w poście wyżej, okazuje się być więc niezbyt pomocna, ponieważ powyzej podane deklaracje znajdują się już w pliku nagłówkowym stadf.h (który to przesyłam) i własnie dostępu do nich linker nie ma. Bardzo proszę o pomoc. (żywię również głęboką nadzieję, ze teraz post ten jest zrozumiały dla administratora tegoż forum).

Kod: cpp
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

0
  • #4 09 Mar 2012 14:22
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Proszę poprawić pisownię i ortografię we wszystkich postach, inaczej cały temat wyląduje w koszu.

0