Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 1.8 PB,1997 rok,wtyczka od napinacza pasa bezpieczeństwa

09 Mar 2012 08:14 3434 2
  • Poziom 1  
    gdzie pod fotelem kierowcy znajdujesię instalcja elektryczna do napinacza pasów bezpieczenstwa,kupiłem renault lagunę z 1997roku,i świeci mi się kontrolka od poduszki,byłem na teście komputerowym,diagnosta wykasował mi wszystkie błedy,które były ,skasował 100 zł za podłączenie komputera, a poduszka jak się świeciła tak w dalszym ciągu się świeci,na pytanie dlaczego,odpowiedział mi ,że to wina zasilania podłączenia zasilania napinacza pasu bezpieczenstwa kierowcy.Szukałem pod siedzeniem i faktycznie znalazłem małą wtyczkę podłączoną kablem do zapięcia pasa bezpieczeństwa,która wisi luźno,nie mogę znaleźć jednak miejsca w które należałoby by ją wpiąć????wiem,że muszę to zrobić na zdjętej klemie minusowej z akumulatora ale nie wiem gdzie szukać podłączenie tej wtyczki...diagnosta powiedział mi,że to grubsza robota,że trzeba wymontować cały fotel kierowcy,itd,itd pomóżcie proszę.Ola
  • Poziom 21  
    Poszukaj pod wykładziną obok mocowania pasa .A swoją drogą miałeś ją wcześniej?(zobacz czy masz przewód od napinacza )
    Powiem tyle , że jak mi wystrzelił napinacz , to założyłem od anglika ze strony pasażera a ten jest bez przewodu.Przewód który masz pod fotelem może być od zasilania podgrzewania fotela ( opcja a aucie )
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany.

Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz z komentarzami.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

+ REGULAMIN -->
    Pkt 3.1.13. (10.9) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA.
    Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.
    Poza tym, o ile się nie mylę, to w polskiej pisowni stosujemy znaki przestankowe takie jak kropka, przecinek i piszemy z ogonkami np. ą, ę itd.