Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amplituner JVC RX-5062S - jak przywrócić ustawienia fabryczne

bajbus07 09 Mar 2012 16:47 1607 5
  • #1 09 Mar 2012 16:47
    bajbus07
    Poziom 8  

Witam!
    mam amplituner JVC RX-5062S
    mam pytanie czy da się w nim przywrócić ustawienia fabryczne?
    bo w instrukcji obsługi nie na ten temat nie znalazłem...

• #2 09 Mar 2012 17:18
    krys06
    Poziom 29  

Czytając instrukcję na pewno nie spotyka się niestety "ustawień fabrycznych".Jest dosyć dobrze wyjaśniony sposób ustawiania poszczególnych parametrów ,oraz funkcji amplitunera.W niektórych przypadkach należy zachować wymagane limity czasowe ...przy programowaniu,etc.zasadą jest ,że nowe ustawienia ,wprowadzone prawidłowo...anulują ustawienia poprzednie.Wniosek z tego taki,że nie ma przypisanej funkcji ustawień fabrycznych.Po zaniku prądu ...należy ustawić na nowo zegar,itp,chociaż ustawienia trybu ,formatu dźwięku pozostają niezmienione.

• #3 03 Paź 2017 08:04
    bajbus07
    Poziom 8  

Przed wyjazdem na urlop wyjąłem wtyczkę z gniazdka po 2ch tygodniach włączyłem amplituner a tam cisza... wszystko się zresetowało.
    pytanie czy to jest pomysł na reset czy też zbieg okoliczności i jakaś bateryjka podtrzymująca pamięć się rozładowała ?

• #4 03 Paź 2017 09:21
    remot
    Poziom 30  

Sposobem na reset bym tego nie nazwał. Może przypadkiem raczej. Wszelkie ustawienia są przechowywane w pamięci EEPROM a żadnej " bateryjki " to tam nie ma.

• Pomocny post
    #5 03 Paź 2017 09:36
    Polon_us
    Poziom 40  

Instrukcja tego wzmacniacza mówi, że jego ustawienia mogą wykasować się w przypadku odłączenia od sieci na klika dni.

• #6 03 Paź 2017 10:15
    bajbus07
    Poziom 8  

a to nie doczytałem tej informacji. Dzięki.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo