Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralka Elpigaz STELLA NORD a przełącznik z KING lub OMVL

Carlsson 09 Mar 2012 17:39 3930 12
    Carlsson
    Level 11  
    ...zadziała taki przełącznik z instalką STELLA NORD ??

na zdjęciach są identyczne...próbował ktoś podmieniać je ??
    manio123
    Level 34  
    Zadziała ,są identyczne i wszystkie produkcji AEB , podobnie jak mapsensory czy czujniki temperatury.
    Carlsson
    Level 11  
    manio123 wrote:
    Zadziała ,są identyczne i wszystkie produkcji AEB , podobnie jak mapsensory czy czujniki temperatury.

...sprawdzane na własnej skórze ?? bo nie chciałbym kupić nieodpowiedniego
  • Helpful post
    manio123
    Level 34  
    Sprawdzone, a jesteś pewien , że to ten element jest uszkodzony a nie sterownik ?
    Carlsson
    Level 11  
    manio123 wrote:
    Sprawdzone, a jesteś pewien , że to ten element jest uszkodzony a nie sterownik ?

...sterownik był zalany woda - umarł program pod laptopem go nie widzi, kupiłem używke założyłem - komputer go widzi, bez problemu się z nim łączy, wgrałem najnowszy soft a instalacja i przycisk dalej "martwe"- napięcia sprawdzone miernikiem, dochodzą wszędzie, plus po stacyjce dochodzi do sterownika, do kostki przełacznika tez dochodzi napiecie a on martwy...wiec to chyba jego wina ze nie startuje instalacja...

zastanawiam sie nad zakupem tego przełacznika...

Link
    manio123
    Level 34  
    A czy przy pomocy samego programu możesz uruchomić instalację , ikonką identyczną jak przycisk ?
    Carlsson
    Level 11  
    manio123 wrote:
    A czy przy pomocy samego programu możesz uruchomić instalację , ikonką identyczną jak przycisk ?

...nie...po kliknięciu na dystrybutor w programie chwilke myśli ale nic się nie dzieje...
    Carlsson
    Level 11  
    manio123 wrote:

...może masz jeszcze jakas sugestię w moim przypadku ?? bede wdzieczny za pomoc :D
    manio123
    Level 34  
    Kolega rozwiązał już dawno swój problem , tylko zapomniał napisać : była luźna wtyczka w przełączniku :D
    vengazo
    Level 11  
    No tak najczęściej jest to głupota :D Jak by ktoś potrzebował to posiadam oryginalne interfejsy do instalacji z rodziny AEB nie sa to ani chińskie interfejsy ani uniwersalne typu viakom i pochodne tylko fabryczne interfejsy AEB 001. nowe oryginalnie zapakowane nie dostępne ani na Allegro ani w sklepach internetowych. Pozdrawiam.
    crx16
    Level 10  
    witam jestem nowym uzytkownikiem i chcialbym sie zapytac czy ktos z was ma moze do sprzedania komputer do elpigazu stella nord bardzo jest mi potrzebna jak najszybcjej
    markopolo222333
    Level 1  
    Czy ktos moze podac mi układ kabli wtyczki do przełacznika ae173w.