Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TomTom Start 20 - odblokowanie pamięci wewnętrznej?

goodmaster 10 Mar 2012 03:27 15941 4
  • #1 10 Mar 2012 03:27
    goodmaster
    Poziom 23  

Witam, jak odblokowac pamięć wew. urządzenia TomTom Start 20?
    Nie ma do niej dostępu z poziomu komputera... zamist tomtom home, uzywa sie MYtomtom - wszystko przez internet w przegladarce. Ciekawa sprawa.

Jest opcja zeby dostac sie do tej pamieci wew. urzadzenia?
    Mozna odpalic inny navcore z karty microSD? Slot jest.

3 4
  • #2 09 Sie 2012 15:21
    majselbaum
    Poziom 12  

Kupiłem ostatnio start 20 z mapami europy i mam ten sam problem. Dostał się ktoś do zawartości?
    komputer przy podłączeniu tomtoma nie widzi go jako kolejnej pamięci, ale tworzy z nim połączenie lan o prędkości 425Mb/s.
    dodatkowo nie da się odpalić tego w tomtom home, tylko koniecznie w MyTomTom, który zarządza wszystkim przez stronę.

1
  • #3 09 Sie 2012 17:34
    Pontikos
    Poziom 38  

Podczas polaczenia WWW,, tworzone jest polaczenie typu FTP, szyfrowane kluczem powiazanym z ID urzadzenia.

Navcore moze i z karty odpalisz, ale tylko to powyzej 10.000, a wiec takie, ktore obsluguje transmisje WYLACZNIE szyfrowana wspomnianym kluczem :)

Jak na razie nie zostal znaleziony algorytm na znalezienie klucza szyfrujacego - zadne pirackie zabawy wiec na tym modelu (modele START i te o numerze 10xx) nie sa mozliwe :)

0
  • #4 09 Sie 2012 17:47
    majselbaum
    Poziom 12  

akurat "pirackie zabawy" mnie nie interesują. chciałem dorzucić po prostu kilka poi.

-1
  • #5 09 Sie 2012 18:10
    Pontikos
    Poziom 38  

Sposob dorzucania POI jest opisany w help-ie do MYtomtom - takze z pliku, jesli pamietam.
    Sam w ten sposob dorzucalem pliki dodatkowych glosow do TT 1050, wiec sie da!

1
  Szukaj w 5mln produktów