Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva 102e slaby zasięg po wgraniu listy kanalów

xprzemox6 10 Mar 2012 13:18 3612 5
  • #1 10 Mar 2012 13:18
    xprzemox6
    Poziom 10  

Witam, problem polega na tym iz wgrałem paczkę kanałów (http://upload.sat-elita.net.pl/content.php?id=5102) i od tamtej pory zasięg nie przekracza 45% na żadnej z satelit. Wcześniej mialem powyżej 80% :/ Już ustawiałem ustawienia fabryczne nawet wgrałem nowego softa i nic :/ jest w tym jakiś twardy reset? Prosił bym o pomoc. Już sobie włosy z głowy wyrywami i dalej nic. Przy okazji mniejszy problemik gdy był zasięg i przeszukałem sat. Hotbird to wyświetla mi ze kanały typu viva niezakodowane sa zakodowane. No i niestety nie było co oglądać.

0 5
  • #2 10 Mar 2012 15:20
    wpat
    Poziom 22  

Wgrałeś nie tylko listę ale przede wszystkim cały soft. Zmień na inny lub oryginalny, Przeskanuj niebo i poukładaj sobie kanały edytorem lub ręcznie. Zanim cokolwiek wgrasz najpierw poczytaj.

0
  • #3 10 Mar 2012 16:22
    xprzemox6
    Poziom 10  

Ale wgrywałem nowego przez rj45 oryginalnego prosto ze strony producenta i jest to samo. mógłbyś mnie naprowadzić gdzie o tym mogę więcej przeczytać? bo cały dzień szukałem i nigdzie nie ma opisane tak krok po kroku, jestem ciemny, chciałem wgrać tylko listę kanałów :/
    A jest możliwość ze konwerter się popsuł ? bo jak odepnę kabel to jest 36% jak podepnę to 45% ? Ale to właśnie się stało od wgrania tych kanałów to mnie zastanawia,

0
  • #4 10 Mar 2012 17:04
    LeDy
    Poziom 43  

Podłącz inny tuner pod twoją antenę lub twój tuner do innej anteny i będzie wszystko jasne.

0
  • #5 10 Mar 2012 19:58
    xprzemox6
    Poziom 10  

No jutro ide z dekoderem do kumpla to zobaczymy.

0
  • #6 12 Mar 2012 14:18
    xprzemox6
    Poziom 10  

Temat do zamknięcia. Dekoder działa, ustawiłem dokładnie antenę i zasięg jest, kanały fta też chodzą ;)

0
  Szukaj w 5mln produktów