Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

vakoss22 10 Mar 2012 17:50 5949 12
  • #1 10 Mar 2012 17:50
    vakoss22
    Poziom 10  

Sprzedam kilka laptopów, które otrzymałem od znajomego, który przywiózł je ze Skandynawii do sprzedania, więc niektóre laptopy mogą mieć kilka klawiszy skandynawskich literek.

Opis laptopów jest ogólny, nie mam czasu na dokładne testowanie z uwagi na to iż zależy na szybkiej sprzedaży. Wszystkie laptopy sprzedaje jako USZKODZONE bez żadnych praw do roszczeń, bez gwarancji – zakup na własną odpowiedzialność!

W przypadku pytań proszę o kontakt ( ceny do negocjacji - jestem otwarty na propozycji )

Oto wykaz laptopów:

1. Microstar. Naklejka sugeruje, że jest to laptop z procesorem Intel Pentium 4, na pewno jest płyta główna, która zawiera porty: irda, usb x 4, com, vga, ps2, czytnik kart pamięci, karta graficzna to geforce FX GO 5600, jest napęd, matryca 15 cali zbita, nie ma ramki i jednego zawiasu, klawiatura wybrakowana, bateria jest

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

2. Compaq Presario M2000 sądząc po naklejce na obudowie jest to laptop AMD Turion 64, z grafiką ATI radeon xpress 200M, klawiatura pełna – cała, porty na płycie głównej to: usbx2, vga, LAN, modem, jest napęd optyczny, licencja na Windows xp, LCD 15 cali pęknięta w rogu

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

3. HP Compaq nx9005, zapewne jest to laptop z procesorem Pentium 4 lub Pentium M z przedziału taktowania: 1,4ghz- 2ghzLCD 15 cali zbita, brak jednego zawiasu, klawiatura wybrakowana, porty na płycie głównej to: LAN, modem, lpt, com, vga, video, usbx2, naklejka licencyjna na Windows xp, jest napęd optyczny, jest jakiś dysk twardy,

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

4. Toshiba Satelitte Pro SPA 40, Intel Pentium 4 2,2Ghz, dysk 40GB, ekran 15 cali zbity, klawiatura wybrakowana, naklejka na Windows xp, bateria jest - laptop odpalił na baterii więc płyta główna powinna być sprawna - bateria się rozładowała, porty na płycie usb x4, LAN, modem, vga, lpt, napęd optyczny jest, potrzeba zasilacza z czterema pinami

5. HP Pavilion ZE2000 po naklejce na laptopie jest to jakiś AMD Sempron, ekran 15 cali zbity, napęd optyczny jest, USB, LAN, modem, vga, licencja na Windows xp

6. HP Pavilion ZE2000 po naklejce na laptopie jest to jakiś Intel Centrinio, ekran 15 cali zbity, napęd optyczny jest, USBx2, LAN, modem, vga, licencja na Windows xp

7. ZITECH KN3 Intel Celeron 2,4GHz, RAM 128MB DDR + slot wolny, grafika do 64MB, niebieskie ładne podświetlenie, dysk 60GB, bateria jest, naklejka na Windows xp, LCD 15 cali zbita, jest napęd optyczny, vga, modem, LAN, usb x3, Wi-Fi, zasilacz ( trzeba dorobić końcówkę )

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

8. Acer travelmate c300 tablet, procesor Intel Centrinio 1,6ghz L2 2MB!, ram brak – płyta działa I odpala – testowana na monitorze zewnętrznym, wbudowany moduł bluetooth oraz Wi-Fi, ekran 14,1 cala wyświetla paski tak jest cały, grafika Intel do 64mb, usb x2, vga, modem, LAN, brak klawiatury i napędu, dysk jakiś jest, licencja na Windows xp, zasilacz jest, baterii brak, brak rysika

9. Fujitsu Siemens lifebook c series Intel Celeron 450MHz, ram 160mb ( mogę dorzucić kość 256MB za małą dopłatą ) , dysk 6gb z Windows xp, ekran 12,1 cala matryca aktywna tft, grafika trident, napęd cdrom I fdd, usb x1, pcmcia, lpt, com, vga, modem, bacteria jest, zasilacz jest, laptop kompletny. Laptop ma urwane zawiasy poza tym działa normalnie

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

10. Acer travelmate c300 tablet, procesor Intel centrinio 1,6ghz L2 2MB!, RAM 256MB DDR + wolny jeden slot , wbudowany moduł bluetooth oraz Wi-Fi, ekran 14,1 cala wyświetla obraz poprawnie, grafika Intel do 64mb, usb x2, vga, modem, LAN, jest klawiatura pełna oraz napęd, dysk jakiś jest wcześniej ładował się Windows XP tablet edition jak widać na zdjęciu potem nie wyłączyłem go poprawnie i staje na tym komunikacie jak widać na zdjęciu - na dole ogłoszenia zamieszczam zdjęcia już działa system bez problemu ! , licencja na Windows xp, zasilacz jest, baterii brak

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

11. Ergo Hardcase pro Intel 2ghz, ram 128MB DDR + jeden slot wolny, grafika S3 DDR do 32MB, ekran 15 cali wyświetla obraz, dysk 40gb, usb x3, vga, lan, modem, napęd combo, bateria jest, zasilacz jest

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

12. Konsola PSP Sony konsola ma zapadnięty jeden przycisk - poza tym gry chodzą - jest karta pamięci a na niej są jakieś gry mortal combat, need for speed i inne - gry chodzą po godzinie grania bateria ma ok 60% wiec ze dwie godziny z hakiem będzie trzy mać - ładowarka w zestawie

Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:

Fakt zapomniałem podać ceny więc ceny wyjściowe to:

ale proszę o swoje propozycje cenowe, gdyż tak jak wspomniałem ceny są wyjściowe i negocjowane ;)

1. 40zł
    2. 80zl
    3. 60zl
    4. 90zl
    5. 60zl
    6. 60zl
    7. 120zl
    8. 90zl
    9. 120zl
    10. 270zl
    11. 220zl
    12. 220zl

Tablet już działa i system uruchamia się normalnie :) oto fotki:

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

Mam też laptopy:

13. Toshiba Satelitte 1800 Procesor 1GHz, RAM 512MB, dysk 10Gb z windows XP, Wi-Fi, nagrywarka CDRW i odtwarzacz DVD, FDD, ekran 14,1 cala ładnie świeci, USB x 2, LPT, VGA, COM, LAN, Modem, PS2, bateria, zasilacz

14. Toshiba Procesor Celeron 300MHz, RAM 128MB, Dysk 6gb z windows xp, cdrom, fdd, ekran 13,3 cala, USB, LPT, VGA, COM, Modem, PS2, bateria, zasilacz

15. Laptop Celeron 400mhz, ram 128mb, cdrom, dysk jakis jest, bateria laptop sie uruchamia

16. Compaq Presario M2000 sądząc po naklejce na obudowie jest to laptop AMD Turion 64, z grafiką ATI radeon xpress 200M, klawiatura pełna – cała, porty na płycie głównej to: usbx2, vga, LAN, modem, jest napęd optyczny, jest dysk twardy, licencja na Windows xp, LCD 15 cali wyświetla paski, bateria jest sprawna trzy ma i ładuje.

17. Acer Aspire , procesor AMD Sempron 1,6GHz, RAM 512MB DDR , wbudowany moduł bluetooth oraz Wi-Fi, ekran 15cali wyświetla obraz poprawnie, grafika do 64mb, usb 2.0 x4, vga, nagrywarka DVD, dysk twardy z systemem windows xp, bateria, zasilacz
    [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

Mam jeszcze około 10 kompletnych laptopów o bardzo dobrych parametrach tanio sprzedam!!!

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 11 Mar 2012 19:25
    vakoss22
    Poziom 10  

W razie pytań proszę się kontaktować na PW mam też inne kompletne laptopy - tanio!

• #3 13 Mar 2012 14:35
    Viktor1
    Poziom 17  

Muszę przyznać że jak na świeżego użytkownika naszego forum to oferty spore i ceny atrakcyjne.
    Zainteresowało mnie kilka pozycji tutaj jak i tu Link
    Dlaczego zaprzestałeś sprzedaży na "Allecośtam" ? oraz zaniepokoiły mnie opinie wystawione nie tak dawno temu.
    Nawiązałem kontakt z dwojgiem z tych osób które potwierdziły Twoją nieuczciwość, dostałem nawet Twoje dane.
    Możesz to wytłumaczyć ?

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy, tablety oraz konsole Sony PSP

Proszę Moderatora o nie kasowanie tego wpisu.

• #4 13 Mar 2012 15:00
    vakoss22
    Poziom 10  

Bardzo interesująca sprawa, która nie wątpliwie wymaga dochodzenia ;) No cóż, niektóre osoby lubią chyba się bawić w detektywa ;) A przechodząc do Pana pytań/wątpliwości:

Po pierwsze: Jak zresztą można zauważyć mogę sprzedawać na aukcji internetowej jak i na elektrodzie. Oba portale oferują taka możliwość. Dużo jest ofert osób, które ogłaszają się na elektrodzie i piszą w swoich ogłoszeniach, że mogą w przypadku zainteresowania wystawić przedmiot na aukcji internetowej więc nie rozumiem Pana tutaj, że niby ja się ukrywam i chce kogoś oszukać? Jakbym chciał kogoś oszukać to bym użył innego nicku a nie takiego samego jak mam na allegro . To raz.

Dwa: Osoby otrzymały zwrot pieniędzy ( potwierdzenie zwrotu mam ) ( wyszło nie porozumienie ) z którego Panu jak i innym użytkownikom nie muszę się tłumaczyć – od tego są odpowiednie organy.

Po trzecie: Zawsze mogę wysłać za pobraniem ( nawet z możliwością obejrzenia paczki przed zakupem ) – ale w przypadku paczki pobraniowej koszt wysyłki jest płatny z góry na konto.

Po czwarte: Nie wiem czy ktoś słyszał o takim czymś jak „ochrona danych osobowych” i nie rozumiem faktu, że osoba/osoby, która ode mnie kupiła przedmiot mogła przekazać moje dane osobowe, osobie trzeciej nie powiązanej w myśl prawa umową kupna – sprzedaży? Nie wątpliwie będę musiał to wyjaśnić i przekazać dowody, które już zebrałem czyli Pana relacje na forum publicznym odpowiednim organom.

Proszę więc za tym napisać mi na PW, która z osób ( wystarczy mi nick z allegro ) przekazała moje dane Panu oraz proszę o usunięcie moich danych osobowych z Pana komputera/notatek.

Czy są jeszcze jakieś pytania?

• #5 13 Mar 2012 16:17
    Viktor1
    Poziom 17  

vakoss22 napisał:
    Jak zresztą można zauważyć mogę sprzedawać na aukcji internetowej jak i na elektrodzie.

Prawda

vakoss22 napisał:
    Oba portale oferują taka możliwość.

Też prawda z tą różnicą że All**ro to co innego jak nasze forum i tutaj Administracja forum nie odpowiada za nieuczciwość.

vakoss22 napisał:
    Osoby otrzymały zwrot pieniędzy ( potwierdzenie zwrotu mam )

Częściowa prawda, jedna z osób nie chciała się wypowiadać i oznajmiła jedno znacznie co o tym myśli a druga po pół rocznej "mordendze" wywalczyła zwrot wpłaconych środków pieniężnych.

vakoss22 napisał:
    ( wyszło nie porozumienie )

Kompletna bzdura jeśli chodzi o jedną osobę, towar został wysłany nie zgodny z opisem, porozkręcany, uszkodzony i nie działający, jednym słowem wysłany został do niego szrot.

Twoich danych nie puplikuję, już je usunąłem z komputera co nie znaczy że nie pamiętam ich.
    Dostałem je od tych osób ku przestrodze żeby nie kupować od Ciebie/Pana.

vakoss22 napisał:
    Proszę więc za tym napisać mi na PW, która z osób ( wystarczy mi nick z allegro ) przekazała moje dane Panu

Awykonalne.

vakoss22 napisał:
    Nie wątpliwie będę musiał to wyjaśnić i przekazać dowody, które już zebrałem czyli Pana relacje na forum publicznym odpowiednim organom.

Jestem za jeśli zachodzi podejrzenie oszustwa a w tym przypadku nie z mojej strony.

• #6 13 Mar 2012 16:40
    vakoss22
    Poziom 10  

Viktor1 napisał:

"Kompletna bzdura jeśli chodzi o jedną osobę, towar został wysłany nie zgodny z opisem, porozkręcany, uszkodzony i nie działający, jednym słowem wysłany został do niego szrot."

A skąd Pan może o tym wiedzieć? Panu sprzedawałem sprzęt by to osądzać ? Co Pan jasnowidz? Każdy może napisać co mu się podoba jeśli sprzęt mu się nie spodobał. Nie raz pewnie ktoś z użytkowników portalu aukcyjnego natrafił na osobę, której sprzęt się nie spodobał i szukał dziury w całym, straszył policja itp by tylko odzyskać pieniądze. Takie osoby mszczą się i wystawiają negatywa i mogą napisać co im się podoba. To że ktoś dostał negatywa nie oznacza że jest nie uczciwy, raz kupi od Ciebie osoba z którą porozmawiasz a raz z totalnym sapaczem.

Nikogo nie zmuszam do zakupu

A w sprawie rozpowszechniania moich danych osobowych jutro zajmą się odpowiednie organy.

• #7 13 Mar 2012 17:16
    Viktor1
    Poziom 17  

Na 22 sprzedanych to: 5 negatywów i 2 neutralne, wynik całkiem niezły i faktycznie musiała zajść jakaś pomyłka.

vakoss22 napisał:
    odpowiednie organy

Może te Link

Skończyłem pogaduszki, nikt mi nie zabroni na naszym forum podzielenia się znalezionymi informacjami.

Nie oskarżam nikogo o nic i nie padło tutaj żadne zdanie odemnie że tak myślę, napisałem co się dowiedziałem.
    Decyzja należy do potencjalnie zainteresowanych jakimś zakupem z tych ofert.

Odnośnie ochrony danych osobowych polecam zgłosić tutaj, sprawdzone Link

• #8 13 Mar 2012 17:18
    vakoss22
    Poziom 10  

Dokładnie - kto będzie chciał to kupi kto nie, nie musi - nie zmuszam. Jak ktoś chce może tez odebrać osobiście.

• #10 10 Maj 2012 12:29
    Gryfon233
    Poziom 2  

witam!
    Mam pytanie czy oferta z tabetem jest nadal aktualna bą czy masz moze jakies inne laptopy badz tablety potrzbuje czegos aby do ogladania filmów i czytania prosił bym o kontakt na poczte Gryfon233(malpa)wp.pl
    Pozdrawiam Łukasz

• #11 10 Maj 2012 13:32
    mazi54
    Poziom 11  

interesuje mnie pozycja 16.prosze o kontakt pw

• #12 02 Paź 2012 00:28
    pawelkesy
    Poziom 9  

Chyba kolega vakoss22 nie zrobi już więcej kariery na Alledrogo:

Link

• #13 02 Paź 2012 08:11
    piotrku
    Poziom 16  

Zaiste, imponnujacy dorobek blisko 500 negatywnych komentarzy zdobyte w niespełna 8 tygodni. To mniej więcej 10 negatywów dziennie. Codziennie.

Największemu serwisowi aukcyjnemu w Polsce widać niespecjalnie przeszkadza rosnące szybko grono nabranych nabywców - 'Standard Allegro' w praktyce.

Kolejny raz potwierdza się powiedzenie: 'Umiesz liczyć - licz na siebie'

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME