Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Golf 3 tdi wentylator chłodnicy pracuje z świecami żarowymi

10 Mar 2012 16:49 2013 2
  • Level 15  
    Witam,golf 3 TDI 110KM bez klimatyzacji jeden wentylator na chłodnicy objawy takie ze wentylator pracuje razem z świecami żarowymi w puszce bezpieczników jest przekaźnik oryginalny zaczepiony na górze puszki nr 53,zwykły zwierny zasila on pierwszy bieg wentylatora jest podłączony równolegle do wentylatora jak by dodatkowe zasilanie wentylatora działa równo z kontrolką świec żarowych po przekręceniu kluczyka.Po co jest ten przekaźnik i czemu pracuje z świecami żarowymi.Czujnik na chłodnicy dobry po zagrzaniu wentylator pracuje obydwa biegi chodzą .Nie wiem skąd jest sterowany ten przekaźnik po ściągnięciu wtyczki czujnika temp wentylator chodzi cały czas i świece też oczywiście.Czy steruje nim komp może ktoś miał taki przypadek.Golf tak przyjechał z Niemiec.Test przekaźnika świec na VAG pracują równo obydwa przekaźniki.Może go poprostu wyciągnąć?
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 32  
    Może ktoś zmontował układ do oszukiwania czujnika temperatury żeby lepiej zapalał jak ciepły
    .
  • Level 15  
    Tylko że jak ciepły to świece nie grzeją i ten przekaźnik też nie działa,wyjąłem go zasilanie na czujnik przy chłodnicy jest wentylator chodzi poprawnie dalej nie wie po co on tam był założony,sterowanie od przekaźnika idzie do kompa nie wiem jeszcze na jakie piny ale przedzwonię kabelki to się dowiem.