Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Langeford - bateria szybko się rozładowywuje

10 Mar 2012 16:55 2778 3
  • Poziom 8  
    Mam problem z moim pilotem od centralnego. Wszystko fabrycznie oczywiście. Auto: Peugeot Partner 2000 r.

Bateria szybko się rozładowywuje. Dzisiaj wkładam nową (Duracell MN21), a jutro wieczorem już nie działa. Sprawdzałem - żadnego zwarcia w pilocie nie ma.

Podrzucicie jakiś pomysł co odbija temu pilotowi? Męczy mnie otwieranie zamków ręcznie - dlatego że mam uszkodzone wszystkie wkładki prócz przednich prawych drzwi.

Poboru nie sprawdzałem i na razie nie mam jak sprawdzić - miernik zostawiłem w ciężarówce.

Zdjęcia:

Langeford - bateria szybko się rozładowywuje Langeford - bateria szybko się rozładowywuje Langeford - bateria szybko się rozładowywuje

Langeford - bateria szybko się rozładowywuje Langeford - bateria szybko się rozładowywuje Langeford - bateria szybko się rozładowywuje

Poza tym jak zsynchronizować ten pilot? Jak już na jakiś czas zadziałał to po zamknięciu zamki po chwili się otwierały, ponownie zamykały i znowu otwierały (drzwi i szyby podomykane).
  • Poziom 40  
    ^Krzysiek napisał:
    Jak już na jakiś czas zadziałał to po zamknięciu zamki po chwili się otwierały, ponownie zamykały i znowu otwierały

W tych pilotach uszkadza się mikrowłącznik i sam wtedy "nadaje".Lekkie dotknięcie przycisku i dioda mryga.
  • Poziom 8  
    To by mogło wytłumaczyć to, że się sam otwierał i zamykał (choć myślę że równie dobrze to kwestia zaprogramowania pilota). Natomiast co może być powodem tak prędkiego zjadania baterii?

Czy można w ogóle kupić nowy pilot (nie wiem, jakiś np. uniwersalny) i poprzez podłączenie auta do komputera, zgranie go z centralką i alarmem auta?
  • Poziom 24  
    A nie lepiej zakupić mikrowłącznik i przelutować ??? to chyba tańsza alternatywa a jak się nie uda no to wtedy działać z wymianą pilota.