Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pusta bateria simensa C35

Łukasz Michałkiewicz 31 Gru 2004 12:22 923 5
  • #1 31 Gru 2004 12:22
    Łukasz Michałkiewicz
    Poziom 10  

Mam kolejny problem z w/w telefonem.
    Ładowałem baterie calusieńka noc.Rano gdy go wlaczylem wskaznik pokazywal "full". Dostałem kilka sygnałów i w poloudnie zadzwonil do mnie kumpel w pewnym momencie tel zaczął pikać i na ekranie pisało "bateria pusta , naładuj".Byłbym wdzięczny jak ktoś napisałby mi co sie dzieje.

Dodano po 5 [minuty]:

bateria nówka oczywiście

0 5
  • #2 31 Gru 2004 12:28
    daniel.sz
    Poziom 21  

pamiętaj o sformatowaniu bateri to znaczy ładuj ją przez ok 10 g potem korzystaj z telefonu aż się całkowicie rozładuje i znowu ładuj 10g cykł powturz ogulnie trzy razy

PS przepraszam za błędy jestem dysortografem

0
  • #3 31 Gru 2004 14:19
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda

wina aku lub trzeba przywrocic ustawienia baterii :-)

teraz caly czas jest taki komunikat? Czy jak naladujesz na fulla to chodzi troch?

0
  • #4 31 Gru 2004 15:24
    setka
    Poziom 11  

Najpierw powinienes sformatpowac baterie tak jak radzil kolega wyzej w poscie:) zrob taki cykl 3 razy, mam c35i i w swoim ladowalem 3 razy nowa baterie po 10-12 godzin, oczywiscie jak naladujesz musisz ja rozladowac:) Jesli i to Ci nie pomoze jest jeszcze jeden sposob cos takiego jak "kalibracja baterii" odsylam na strone www.x35zone.prv.pl lub na tamtejsze forum tam spece na pewno Ci bardzo pomoga jesli nie to masz zrembana baterie... bo i tak moze yc:) Pozdrawiam

0
  • #5 02 Sty 2005 15:12
    Łukasz Michałkiewicz
    Poziom 10  

Ładowałem ją 10 h najpierw jest na fulla po jakims czasie z fulla wyskakuje ze bateria jest pusta

0
  • #6 02 Sty 2005 15:28
    Dominik S
    Poziom 21  

wgraj nowe ustawienia bateri program: SensorsTool 1.3
    wgraj plik *.blk

napisz jaka wersja sowtu i pojemność bateri to może znajde gotowy plik

0