Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RENAULT KERAX 385 98r KONTROLKA SILNIKA

10 Mar 2012 20:45 3862 4
  • Level 19  
    Witam mam auto jak w temacie pali sie kontrolka "STOP" i pomaranczowy prostokat z zygzakiem, czasami zapali sie czerwona ze znaczkiem wtryskiwacza. Kierowca mowi ze ma mniejsza moc ale osłab przed zapaleniem sie lampek i w momencie ja sie zapali czerwony wtrysk to całkiem traci moc i nierówna praca silnika. Wymienione filtry paliwa, mam pytanie dysponuje TEXA ale nie moge sie znim skomunikawac, nie mam pojecia jak go ugrysc, nie posiadam zadnych informacji do takiego typu nie wiem na jakiej zasadzie działa tam sterownik silnika z pompa wtryskowa jesli pompa nie posiada elektroniki (przynajmniej nie moge dojrzec przewodów elektrycznych do pompy. Prosze o pomoc jaka kolwiek, dysponuje schematami do dafa, volvo, mana a do reni nic
  • Level 10  
    Co do Taxa to Ci nic nie pomogę,ale co do kontrolki z wtryskiem to znalazłem kiedyś na forum coś takiego. Myślę że autor tego nie będzie mi miał za złe że się jego postem posłużyłem.Chcę tylko pomuc.[img]RENAULT KERAX 385 98r KONTROLKA SILNIKA[/img]
  • User removed account  
  • Level 19  
    Dzieki wielkie jutro od rana działam, tylko musze namierzyc elektrozaworek i czujnik ktory reguluje poczatkiem wtrysku.Pozdrawiam
  • Level 19  
    Auto zrobione brak zasilania na sterownik, texa laczy sie bez problemu .Dzieki za podpowiedzi pozdrawiam