Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wózek widlowy Sambron 4x2, silnik perkins AD3 152 --- Pompa hydrauliczna

10 Mar 2012 22:06 3862 5
  • Poziom 2  
    Witam. Zakupiłem wózek widłowy Sambron 85r silnik Perkins 3cyl., napęd 4x2.

Pompa hydrauliczna podnosi bardzo powoli,(opuszcza szybko). Nieraz trzeba dodać gazu aby widły ruszyły w gore czy w dol. Wspomaganie działa bez zastrzeżeń.
    Znajomy od którego kupiłem sprawdzał pompę i powiedział ze jest to pompa wolno przepustowa a ciśnienie jest ok. Udźwig 2,5t bez problemu podnosi 3. Widły po zgaszeniu silnika nie opadają.
    Czy można zastosować szybsza pompę? (jaka? od ładowacza?)
    I gdzie znajduje się olej hydrauliczny żeby go wymienić? Jaki to olej powinien być?

Proszę o pomoc!
  • Poziom 18  
    Stawiał bym bardziej na rozdzielacz. Po tym co napisałeś o działającym dobrze wspomaganiu tylko taki wniosek mi się nasuwa.
  • Poziom 16  
    Tylko dziwi mnie, ze widły nie opadają, jak by rozdzielacz był walnięty, to od razu by leciały.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Olej najczęściej znajduje się w zbiorniku:). Jeśli pompa była sprawdzana i cieśnienie ma dobre i jeśli wspomaganie chodzi dobrze a podnoszenie źle i jeśli jest tam tylko jedna pompa to należy sprawdzić rozdzielacz strumienia bo możliwe że to on jest walnięty.
  • Poziom 8  
    Wspomaganie może działać dobrze bo jest prawdopodobnie na oddzielnej pompie wina może być rozdzielacz wyjąc podłączyć pod aparaturke i będzie wiadomo