Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kompresja mp3. Zmniejszenie rozmiaru mp3 kosztem jakości. Jaki program?

31 Dec 2004 13:27 4914 8
  • Level 21  
    Siemka mam pytanko bo słyszałem ze jest progrm który kosztem jakosci potrafi zmniejszyć rozmair mp3. BArdzo prosze o nazwe tego czegoś lub o udanie. Z góry bardzo dziękuje:D
  • Level 14  
    No właściwie to może to zrobić każdy lepszy konwerter do dźwięku. Nie wiem co konkretnego by ci polecić pod windows ale po prosu w dowolnym encoderze ustawiasz odpowiednio niską jakość, niższy bitrate albo wyższy stopień kompresji i już masz mniejszy plik. Ostatecznie można zamienić stereo na mono co znacznie zmniejszy rozmiar ale i doznania wynikające ze słuchania ;)
  • Level 13  
    Witam. W sumie wystarczy Ci zwykly program do konwersi mp3 i trzeba mp3'ke nagrac w gorszej kakosci (kb) lub np mono nie ma nic za darmo a mp3 juz jest bardzo skompresowana na paczatku pozdrawiam
  • Level 21  
    Ale ja bym bardzo prosił konkretna nazwe bo bez nazwy sobie nic z netu nie pościagam. Patrzyłem widziałem kilka rzeczy ale albo płatne albo kijowe. Pozdro
  • Level 17  
    @rti wrote:
    Ale ja bym bardzo prosił konkretna nazwe bo bez nazwy sobie nic z netu nie pościagam. Patrzyłem widziałem kilka rzeczy ale albo płatne albo kijowe. Pozdro

Prosze. Nie jest to darmowy program, jest to wersja do wyprobowania, ale jak sobie znajdziesz dodatek to bedzie dzialal normalnie.
    http://www.download.com/Easy-CD-DA-Extractor/...?part=dl-easycddaextractor&subj=dl&tag=button

EasyCD DA Extractor 7.5.2 jest to program do ripowania plyt, nagrywania na audio a takze konwersji najrozniejszych formatow. Moim zdaniem jest najlepszy.

Pozdrawiam
  • Level 15  
    Witam!!!
    uOtóż ja korzystam z programu CDex 1.50 i moim zdaniem to jest świetny program wielkim plusem jest to że jest po polsku!!!
    Można nim zgrywać piosenki jak i też kopmresować!!!
    Polecam
  • Level 13  
    Nesquik_18 wrote:
    Witam!!!
    uOtóż ja korzystam z programu CDex 1.50 i moim zdaniem to jest świetny program wielkim plusem jest to że jest po polsku!!!
    Można nim zgrywać piosenki jak i też kopmresować!!!
    Polecam
    jak skompresować plik przez ten program