Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Apple zamyka serwis iWork, zastąpi go iCloud

panlis2010 10 Mar 2012 23:39 1267 2
 • Apple zamyka serwis iWork, zastąpi go iCloud Wygląda na to, że jesteśmy świadkami prawdziwego sezonu na rewizję planów i likwidowanie platform internetowych przez ich promotorów. Niedawno informowaliśmy o kolejnym module usługi Nokia Ovi, który zakończy działalność wraz z 30-tym maja tego roku. W tym samym miesiącu Microsoft zamknie Windows Mobile Marketplace - witrynę z aplikacjami dla urządzeń przenośnych. Teraz przychodzi kolej na iWork firmy Apple, czyli pakietu trzech aplikacji biurowych.

  Zakończenie działalności usługi nastąpi 31 czerwca 2012 r. Po tej dacie użytkownicy utracą dostęp do swych dokumentów, dlatego Apple już teraz zachęca do ich skopiowania na dysk. Powodem rezygnacji z projektu jest istnienie iCloud, opartego na technologii chmury systemu, który zdaniem producenta jest w stanie z powodzeniem zastąpić likwidowaną markę.

  Zestaw usług iCloud zadebiutował 6 czerwca 2011 roku i umożliwia użytkownikom większości urządzeń Apple gromadzenie treści obejmujących zdjęcia, filmy, pliki muzyczne, notatki czy aplikacje. Więcej informacji na http://www.apple.com/icloud/.

  Źródło: Link

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  panlis2010
  Poziom 20  
  Offline 
  Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
  panlis2010 napisał 520 postów o ocenie 12, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.
 • #2
  J4c0PL
  Poziom 8  
  iCiul ot co przychodzi na myśl.
 • #3
  enforces
  Poziom 17  
  a to oni w ogóle coś tam serwisują? haha :P