Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sieć bezprzewodowa ceny multimedia

shulc1 11 Mar 2012 14:31 1389 13
Ochrona Domu
    shulc1
    Level 9  
    Witam wszystkich mam pytanie związanie z siecią pezprzewodową jaka jest różnica miedzy korzystaniem z wi-fi z konfiguracją i bez i czy każda sieć bezprzewodowa jest bezpłatna?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Ochrona Domu
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    shulc1 wrote:
    Witam wszystkich mam pytanie związanie z siecią pezprzewodową jaka jest różnica miedzy korzystaniem z wi-fi z konfiguracją i bez i czy każda sieć bezprzewodowa jest bezpłatna?

Może precyzyjniej? Bo nie za bardzo wiadomo o jakie sieci bezprzewodowe ci chodzi?
  • Ochrona Domu
    bogiebog
    Level 43  
    Nie ma różnicy.
    Nie każda.
    shulc1
    Level 9  
    Już precyzuje. Mieszkam w bloku i od jakiegoś czasu odbieram sygnał z multimedii bez żadnej konfiguracji i rejestracji śmigam za darmo po internecie ściągam filmy i tak dalej. Przy każdym łączenia z siecią wyskakuje mi monit o rejestracji czyli wprowadzeniu numeru rutera którego ja nie mam przecież ale mogę się połączyć bez konfiguracji.

Dodano po 2 [minuty]:

Czy są jakieś koszta transferów?
    piterus99
    Level 43  
    Z takiej sieci nie wolno Ci korzystać - jest to łamanie prawa, nie jesteś osobą uprawnioną do korzystania z tej sieci.
    User removed account
    Level 1  
    shulc1
    Level 9  
    A czemu łamie prawo? Z jakiego paragrafu?
    User removed account
    Level 1  
    shulc1
    Level 9  
    W czasach dzisiejszych chyba ciężko jest przy korzystaniu z sieci bezprzewodowych rozróżnić która jest płatna która bezpłatna z której można korzystać a z której nie.
    User removed account
    Level 1  
    shulc1
    Level 9  
    A niezabezpieczone sieci bezprzewodowe które na przykład pozwalają korzystać przez jakiś czas bezpłatny dostęp do internetu dla pozyskania klientów i w kwestii marketingowych to z takich sieci też nie można korzystać ?

Dodano po 1 [sekundy]:

A niezabezpieczone sieci bezprzewodowe które na przykład pozwalają korzystać przez jakiś czas bezpłatny dostęp do internetu dla pozyskania klientów i w kwestii marketingowych to z takich sieci też nie można korzystać ?
    User removed account
    Level 1  
    piterus99
    Level 43  
    jurek.adam dokładnie wyjaśnił temat.

Zamykam.