Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE22D5000 jak podłączyć głośniki.

11 Mar 2012 16:52 12315 8
 • Poziom 9  
  A więc tak jak w temacie potrzebuję podłączyć głośniki zewnętrzne. W moim przypadku będą to głośniki komputerowe Logitech G51. Nie wiem jak to zrobić ponieważ nigdzie nie jest to opisane a metodą prób i błędów nic nie osiągnąłem.
  Tu są zdjęcia jak telewizor wygląda z tyłu i jakie są wyjścia. Dodam tylko że z boku jest wyjście Digital Audio OUT (Optical), próbowałem podłączyć pod wierze która mo to wyjście i nie działa. A pod głośniki próbowałem podłączyć poprzez jecka.
  Samsung UE22D5000 jak podłączyć głośniki.
  Samsung UE22D5000 jak podłączyć głośniki.
 • Poziom 9  
  Wszystko masz podane jak na tacy.Na pierwszym zdjęciu te dwa kabelki po prawej masz wyprowadzony sygnał audio
 • Poziom 31  
  SP8KLJ napisał:
  Wszystko masz podane jak na tacy.Na pierwszym zdjęciu te dwa kabelki po prawej masz wyprowadzony sygnał audio

  Oznaczone jako IN, czyli wejście, nie wyjście.

  W tym modelu zwykłe głośniki komputerowe chyba tylko pod wyjście słuchawkowe.
 • Poziom 9  
  No właśnie tu jest problem bo po podłączeniu głośników pod wyjście słuchawkowe tez nie działają. To znaczy jest dźwięk ale wszystko brzęczy i praktycznie nic nie słychać. A mam też wyjście to Digital Audio OUT i nie wiecie może czy są jakies przelotki z tego kabla na kable dźwiękowe głośnik Lewy i Prawy.
 • Poziom 31  
  kubolb napisał:
  No właśnie tu jest problem bo po podłączeniu głośników pod wyjście słuchawkowe tez nie działają. To znaczy jest dźwięk ale wszystko brzęczy i praktycznie nic nie słychać.

  Może masz wyciszone słuchawki w ustawieniach TV?
  A jaki jest dźwięk na słuchawkach?
 • Poziom 9  
  Na słuchawkach dźwięk jest normalny nic nie trzeszczy. A jak podłączyłem głośniki to patrzyłem w ustawieniach telewizora jakieś ustawienia w sprawie dźwięku ale nic nie zadziałało.
 • Poziom 31  
  Prawdopodobnie telewizor nie rozpoznaje słuchawek po podłączeniu głośników i wyjście jest nieaktywne lub wysoka impedancja obciążenia powoduje wzrost zakłóceń.
  Pomóc powinno zbocznikowanie wyjścia rezystorami (prawy i lewy kanał) 32ohm.
  Możesz to sprawdzić stosując rozdzielacz i podłączają jednocześnie słuchawki i głośniki.
 • Poziom 9  
  Ale ten rozdzielacz ma być na prawym i lewym kanale czy może na wyjściu słuchawkowym? Bo jeżeli na wyjściu słuchawkowym to słuchawki działają a na głośnikach jest tylko brzęczenie. Po odłączeniu słuchawek jest dźwięk na głośnikach ale nadal jest brzęczenie.
 • Poziom 11  
  Na wyjściu słuchawkowym żeby tv widział ze jest wpięty nowy sprzęt (np. słuchawki które ci działają) a próbowałeś podłączyć inny sprzęt np wierze na AUX