Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterownik centralnego zamka opel corsa b

11 Mar 2012 17:44 5420 8
  • Level 2  
    Witam. Mam corse B 1.4 96r bez immo. z centralnym zamkiem z kluczyka. Dostałem od kumpla oryginalny kluczyk z corsy C z pilotem. Czy jeżeli kupię na allegro jakiś używany sterownik z corsy C to czy będzie on pasował do mojego samochodu? czy ten kluczyk będzie dało się doprogramować do tego sterownika? i ile to mniej więcej kosztuje?

Pozdrawiam
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 23  
    Taniwj i łatwiej chyba wyjdzie założenie dodatkowego sterowania z pilotem.
  • Level 2  
    Tak, jest to tańsze, ale zależałoby mi żeby kluczyk i pilot były w jednym.
  • Level 41  
    To przy uniwersalnych też nie problem. Poszukaj.
  • Level 2  
    Gdyby sprawa dotyczyła uniwersalnego to bym nie pytał bo by nie było problemu :) Dostałem taki kluczyk, w bdb stanie i chce go zamontować, a może by się go dało zaprogramować do uniwersalnego sterownika?

Sterownik centralnego zamka opel corsa b>
  • Moderator of Cars
    Sprawdziłeś chociaż czy taki kluczyk-scyzoryk nie będzie gdzieś haczył przy stacyjce? W wielu samochodach są bardzo nie wygodne.
  • Level 21  
    Jakim cudem masz z 96r bez immo?
  • Level 2  
    @ociz
    Przy stacyjce jest dużo miejsca, nawet dwa takie by się zmieściły

@ravelation
    Immo jest ale wyłączone albo uśpione. Obecny kluczyk jest pusty w środku, bez transpondera. Takiego go już kupiłem, widocznie poprzedni właściciel musiał coś mieszać.
  • Level 21  
    W corsie B nie ma instalacji pod sterownik z C więc trzeba by wcześniej kluczyk dokodować i dopiero to jakoś podłączyć pod zamek.