Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najtańszy możliwy działający tuner DVB-t mpeg 4 bez bajerów

11 Mar 2012 19:26 4649 7
  • Poziom 12  
    Witam,
    Poszukuje możliwie jak najtańszego elementu (Tunera?) który po podłączeniu do kabla antenowego umożliwi odkodowanie mpeg 4 i przesłanie tak przekonwertowanego sygnału, do starego TV (bez dekodera dvb-t) kablem antenowym lub euro tak żeby dało się oglądać programy z naziemnej tv cyfrowej.

Dodatkowo podpowiadam wspaniały pomysł na biznes. Produkcja na masową skalę tanich! (cena nie 100 lecz np 50 zł) tunerów mpeg-4 bez pierdół w stylu nagrywanie, odtwarzanie filmów, podłączanie usb itp. itd.
    Target: ludzie z bardzo starymi telewizorami którzy chcą sobie pooglądać tv i nic więcej.
  • Poziom 12  
    Ale to i tak 100 zł :/ jak patrze na mój stary telewizor który ma już z 12 lat, zajmuje jakiś 1m3 i nie wiem kiedy się rozsypie, to nie wiem czy lepiej nie poczekać do tego 2013 (A może TV się rozsypie) i zainwestować kilkaset złotych w jakiś 32'' TV lcd z wbudowanym mpeg. :/ W dobie TV 3D, LED, może leciwa klasyczna technologia LCD stanieje.
  • Poziom 20  
    kolego na allegro kupisz go za 60 70zł.
  • Poziom 33  
    Kupisz tani syf na allegro i będzie Ci się zawieszać, nie będzie żadnych poprawek do oprogramowania, będzie się bardzo mocno grzać...
    Testowałem już raz takie urządzenie które miało być dla babci i jakoś u mnie się nie sprawdzało. Kupiłem Cabletech URZ0083 - u mnie się sprawdzał i babcia była zadowolona.
  • Poziom 28  
    matis057 napisał:
    Kupisz tani syf na allegro i będzie Ci się zawieszać, nie będzie żadnych poprawek do oprogramowania, będzie się bardzo mocno grzać...
    Testowałem już raz takie urządzenie które miało być dla babci i jakoś u mnie się nie sprawdzało. Kupiłem Cabletech URZ0083 - u mnie się sprawdzał i babcia była zadowolona.

Popieram kolegę, wystarczy sprawdzić który ma E-AC3, żeby później mieć fonię w TVP. Osobiście preferuje Wiwę 90 HD. Duży pilot z sygnalizacją i fluorescencyjnymi klawiszami, dobry dla starszych ludzi.

pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Niestety moje oczekiwania okazały się nieco zbyt optymistyczne, może jakoś tą kasę przeboleję ew. nowy TV. :/ Zamykam temat.