Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router przerywa internet- TP Link

12 Mar 2012 12:25 3188 8
  • Poziom 11  
    Cześć. Od dłuższego czasu mam problem i chciałbym go dzisiaj wam przedstawić.
    Mój router TP-Link td-w8901g, przerywa. Wcześniej nie miałem z tym problemu. Po przerwaniu łącza znikają ikony "ADSL" oraz "Ethernet". Po jakimś czasie się włączają. Co może być tym spowodowane?
    Mam nadzieje, ze ktoś mi poradzi. Dodam, ze to raczej nie jest problem od dostawcy internetu!
    Z góry dziękuje!:)
  • Poziom 9  
    Sprawdź zasilacz. Jak masz możliwość to go podmień. Miałem podobny przypadek (zimny lut na transformatorze zasilacza, po nagrzaniu tracił styk)
  • Poziom 11  
    powiedzmy, nawet gdyby to było od tego zasilacza. To chyba router by się cały resetował tak?- A znikają tylko ikony od Ethernet i ADSL. :)
  • Poziom 11  
    i jest ktoś w stanie mi pomóc? od rana nie mam połączenie z internetem..
  • Moderator - Sieci, Internet
    Robiłeś reset do ustawień fabrycznych? Też w pierwszej kolejności sprawdził bym zasilacz.
  • Poziom 11  
    Cytat:
    Robiłeś reset do ustawień fabrycznych? Też w pierwszej kolejności sprawdził bym zasilacz.

ale wtedy beda musial sterowniki od nowa instalowac, tak? I chodzi ci, abym z tylu routera przez 5 sec. trzymał przycisk "reset" tak?:)
  • Poziom 11  
    nadal internet mi przerywa, dopiero teraz od rana mam łącze..
  • Poziom 43  
    I co robiłeś ten reset czy nie? Jakie sterowniki- routery nie mają sterowników.
  • Poziom 11  
    Cytat:
    I co robiłeś ten reset czy nie? Jakie sterowniki- routery nie mają sterowników.

Reseta nie zrobiłem jeszcze. A co do tych sterowników: to gdy zakupiłem router, mój wuja instalował coś z płyty.