Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sygnał przez HDMI po wyłączeniu amplitunera.

horpyn1 12 Mar 2012 17:51 3611 1
    horpyn1
    Level 11  
    Chcłałbym zasięgnąć informacji na temat amplitunera Pioneer VSX-521K. Podłączyłem go zgodnie z wytycznymi poprzez HDMI z dekoderem HD n-box i Xboxem 360 a także telewizorem lcd Philips. Wszystko ustawiłem zgodnie z opisem i wszystko działa jak należy oprócz jednego. Po wyłaczeniu amplitunera do "standby" sygnał po HDMI NIE jest przekazywany do telewizora. Pragnę nadmienić że zgodnie z instrukcją obsługi jak i informacjami ze strony Pionnera amplituner ten powinien ten sygnał przekazywać także po wyłączeniu(HDMI Pass Through). W System Setup, - HDMI Setup,- Control -jest ON. Czy coś jeszcze należy ustawić? Dodam że tv jest kompatybilny z obsługą przez HDMI ponieważ pilotem od tv mogę zwiększać bądź zmniejiszać głośność samego ampilunera.
    Macie może koledzy doświadzczenie w tym temacie? jest teraz na rynku sporo ampków, niekoniecznie pioneera, które mają taką funkcję.Nie zawsze mam ochotę słuchać przez ampituner a połaczenie przez coaxial z tv spłaszcza mi sygnał do 2 kanałów.
    tomek146
    Level 10  
    mam ten sam ampli i tv samsunga i ten sam problem tyle ze blue rey sony przepuszcza konsole raz przepuscił pozniej juz nie a n box to wogóle nie wiem być moze to wina kabli hdmi

Pisownia!
    Jak rozpoczynamy i kończymy zdanie?
    Znaki/ co stawiamy przed "że"?
    Proszę poprawić!
    PW
    [_P_]