Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPSON Stylus SX125 potrzebuję państwa rady na temat podrabianych tuszy

13 Mar 2012 19:12 4867 5
  • Poziom 2  
    Dzień dobry.
    Mam takie pytanie, ponieważ mam drukarkę EPSON SX 125, mam ją od nie dawna i pierwszy raz dopiero wymieniałem tusze, i mam problem, ponieważ do tej drukarki tusze są bardzo drogie i trzeba kupić wszystkie a mi brakło tylko czarnego, i kupiłem na Allegro podróbkę tuszu i włożyłem, na początku nic mi się nie świeciło wydrukowało mi 2 strony, a ja później ją wyłączyłem. Pewnego dnia włączam drukarkę i wyświetla mi brak tuszu, sprawdzam tusz pełny a dalej tak pokazuje. Nie wiem co mam zrobić, pisałem do użytkownika , to powiedział ze mam przeprowadzić procedurę instalacji w załączniku i nawet nie wiem jak to się robi. Dziś ponownie włączyłem drukarkę dalej się świeci że nie ma tuszu cały czas miga a wydrukowało mi stronę, a jak naciskam przycisk sprawdź poziom tuszu pokazuje że czarny jest pełny a kończy się amarantowy. Użytkownicy pomocy! :?: :cry:
  • Poziom 12  
    Tańszej drukarki nie mogłeś kupić? Ta drukarka kosztuje mniej niż 150 zł, a 5 nie firmowych tuszów ponad 50 zł. Niestety coś za coś. Mogłeś kupić używaną monochromatyczną laserówkę lub dołożyć 100 do SX235W do, którego tusze są 3 razy tańsze.
    Rzadko drukowałeś na tej drukarce?
  • Poziom 2  
    Tą drukarkę dostałem, ja jej sobie nie kupiłem. Drukowałem na niej często dopóki był oryginalny tusz, potem tusz się skończył i dopiero jakieś pare dni temu kupiłem właśnie te nie oryginalne tusze. Pomocy.
  • Poziom 12  
    Ktoś zrobił Ci niedźwiedzią przysługę. Trzeba zainstalować program, który nazywa się Wic Reset Utility. Niestety on jest płatny. W sensie większość funkcji jest bezpłatna, ale jak chcesz dokonać resetu tuszów to musisz zapłacić.
    Tobie pewnie nie tylko skończył się czarny tusz, ale teraz zaczyna się kończyć amarantowy. Spróbuj zainstalować ten program, powinien obsługiwać zamienniki. Kup od razu 4 tusze. Tak kupiłeś 1 i płaciłeś z 10 zł za wysyłkę.
  • Poziom 2  
    igord:Masz może jakiś inny program za który nie trzeba płacić ? Chyba że wiesz jak przeprowadzić instalacje w załączniku którego mi Pani z Allegro nie podała? HELP.!
  • Poziom 12  
    Nie wiem czy do tych tuszów można stosować reseter. Ale do tych starszych Epsonów można było z powodzeniem stosować reseter za 5 zł z alledrogo. To będzie najlepsze rozwiązanie. Możesz też kupić klucz do tego programu.