Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie

kaczmaryszek 13 Mar 2012 19:26 3177 5
  • #1 13 Mar 2012 19:26
    kaczmaryszek
    Poziom 7  

Witam
    Kupię chętnie stare karty rozszerzeń do komputerów PC, interesują mnie w szczególności kontrollery i karty graficzne ale nie pogardze innymi gadżetami. Chętnie przyjmę również płyty główne, procesory, napędy, pamięci ram i inne ciekawe rzeczy związane z tym tematem, nawet całe komputery i ewentualnie monitory.
    Kupę również komputery innych klas typu Atari czy Commodore, konsole do gier dawnych generacji oraz kartridże do nich.
    Oferty razem z ceną proszę kierować tutaj :)

• #2 15 Mar 2012 19:26
    rydzial
    Poziom 10  

Czy interesują Cie cd/dvd'romy? Mam tego troche i nie ma co z tym zrobic ;)

• #3 15 Mar 2012 19:37
    kaczmaryszek
    Poziom 7  

Musiałbym dostać zdjęcia, cd-romy myślę że tak, zależy wszystko od wieku i stanu lasera :)

• #4 20 Mar 2012 15:27
    ml-as
    Poziom 14  

Witam,
    miałbym kartę graficzną ISA UMC UM85C408AF 9343A K21477:
    [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie

oraz kartę muzyczną ISA OPTI 82C933 009745 00cw:
    [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie

Jak ostatnio sprawdzałem to działały. Jakby było zainteresowanie to postaram się sprawdzić.

• #5 20 Mar 2012 17:23
    kaczmaryszek
    Poziom 7  

Ile za obie podane karty?:)

• #6 21 Mar 2012 14:44
    krismalinowski
    Poziom 23  

Witam
    Mam takie karty i gierki jak na fotkach, wszystko sprawne.
    Karty ISA pochodzą ze sprawnych starszych komputerów które sprawdzałem a w gierki grałem jakieś cztery miesiące temu.
    Karta od skanera to jest dokładnie od modelu ręcznego firmy Primax.
    Skaner był kolorowy.
    Nie wiem ile może to być warte więc oczekuję propozycji tutaj lub PW.

[Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie [Kupię] Stare karty rozszerzeń na ISA i inne stare rupiecie