Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinia Magnum THF 200A spawarka TIG/MMA inwerterowa

14 Mar 2012 10:23 13302 3
  • Poziom 14  
    Witam serdecznie zastanawiam sie nad kupnem spawarki Magnum THF 200A spawarka TIG/MMA inwerterowa:
    Magnum THF 200A to profesjonalny inwertor spawalniczy przeznaczony do spawania elektrodą wolframową (metoda TIG DC) oraz elektrodą otuloną (metoda MMA) stali konstrukcyjnych, jakościowych, miedzi i jej stopów. Konstrukcja urządzenia to najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne stosowane w współczesnych urządzeniach przez producentów sprzętu spawalniczego.

Magnum THF 200A to:
    Doskonałe spawanie stali nierdzewnej - TIG DC
    Proste i wydajne spawanie stali elektrodą otuloną (MMA)
    Stabilny łuk oraz niski pobór prądu
    Technologia inwertorowa - zwarta konstrukcja - możliwość pracy w miejscach trudno dostępnych
    Duża moc urządzenia - 200A w cyklu pracy 60%

Funkcje dostępne w urządzeniu:
    Arc Force
    Arc Starting
    TIG HF - zajarzenie łuku wysoką częstotliwością (bezstykowe)

Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez czytelny panel, pozwalający w prosty sposób ustawić wszystkie parametry spawania.
    Opinia Magnum THF 200A spawarka TIG/MMA inwerterowa

Spawarka potrzebna bardziej amatorsko. Będę wdzięczny za opinie oraz uwagi, dodam ze cena takiej spawarki mieści się w granicach 1200zł
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 2  
    mam pytanie co do tego sprzętu czy idzie nim pospawać rury stalowe szczelnie np. przy piecu c.o bo ponoć można spawać tym podobnie jak tle nówką
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 23  
    Można pospawać szczelnie, jak każdą spawarką. Jak ktoś umie. Ja spawałem centralne elektrodą, bo w miarę mi to wychodzi. Jeśli chodzi Ci o spawanie TIG rurociągów, to według mnie jest to wyższa szkoła jazdy. Też coś tam pospawam tigiem, ale rur na szczelność bym się nie podjął.
  • Poziom 2  
    tego pytam bo spawam tlenem spawałem migomatem a ten sprzęt wpadł mi w oko bo jak każdy wie tle nówka to ciężar a to podręczny sprzęt jak większy prostownik