Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozpoznaie fotokomórki nice mofb

14 Mar 2012 12:44 2871 4
  • Poziom 9  
    Witam panowie padła mi fotokomórka nice (ciągle świeciła) wysłałem na gwarancji odesłali pisząc że naprawili ( i tak ciągle świeci)
    Zadzwoniłem powiedzieli że mam rozpoznac fotokomorke mofb
    Jak to zrobic
    pozdrawiam

Dodano po 1 [godziny] 29 [minuty]:

trzeba ściągna obudowe z silnika są 3 przyciski , należy jednocześnie przez 10 s trzymac 1i2 wtedyro zpoznaje. Lecz u mnie nadal świeci i fotokomórka nadal
  • Użytkownik obserwowany
    To nie fotokomórka centralka a dokładniej procesor sterujący uszkodzony.Rada jedyna to zakup nowej.Pytaj na pw. A napisz jaki to Robus 350,600 czy 1000.W środku koło centralki jest naklejka z danymi .Podaj je.
  • Poziom 9  
    Witam cie kolego Robus 300
  • Specjalista AGD
    jasiu8888 napisał:

trzeba ściągna obudowe z silnika są 3 przyciski , należy jednocześnie przez 10 s trzymac 1i2 wtedyro zpoznaje.

źle . Trzeba wcisnąć i przytrzymać Open i Set , zwolnić kiedy diody L1 i L2 zaczną szybko pulsować ( po około 3 sekundach ) . A w ogóle fotki TX i RX masz tak samo zaadresowane mostkami i odpowiednio przydzielone dla właściwej funkcji odczytu przez centralę?
  • Użytkownik obserwowany
    Dobrze zrobił.Nic się nie stało,że trzymał je 10s.A open i set to nic innego jak 1 wszy i 2 gi przycisk idąc od góry.