Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opis pinów zamka Skoda Octavia 99

14 Mar 2012 11:46 15417 5
  • Poziom 11  
    Witam!
    Skoda Octavia 99
    Poszukuję opisu pinów tej kostki:

Jest to kostka od zamka przednich drzwi:

I ktoś może mi powie, który przewód z którym złączyć, aby włączył się brzęczek od zapalonych świateł oraz zapaliła się lampka na podsufitce??
  • Poziom 2  
    Witam czy możesz opisać jak podłączyć te przewody ( czerwony i niebieski) do zwykłego wyłącznika który ma być zamontowany przy zawiasach drzwi
  • Poziom 11  
    sq3gny napisał:
    Witam czy możesz opisać jak podłączyć te przewody ( czerwony i niebieski) do zwykłego wyłącznika który ma być zamontowany przy zawiasach drzwi
    Nalezy podpiąć pod nie przycisk astabilny zwierny. Równie dobrze można się wpiąć w wiązkę idącą do kasety zamka pomiędzy przewód brązowo-żółty (pin 8 kasety zamka) a brązowy (pin 7 kasety zamka) - nie potrzeba wtedy wyciągać zamka. W przypadku samochodów bez el. szyb i bez modułu komfortu przewód brązowo-żółty można również szukać w kostce na słupku A (pin 7 czarnej kostki), brązowy na śrubowym polu masowym. W przypadku aut z el. szybami i modułem komfortu, przewód brązowo-żółty znajdziemy w drzwiach przy module silnika szyby pin 18, a brązowy pin 29.
  • Poziom 9  
    Witam bardzo serdecznie jestem w trakcie wymiany zamka + wiązka przewodów w mojej Skodzie.
    Jest to problem nagminny w tych modelach. Od strony kierowcy pomiędzy drzwiami a karoserią wycierają się przewody i następuje przerwanie.
    Na allegro wiązka Lewy Przód (od strony kierowcy)jest praktycznie niedostępna.
    Numer seryjny tej wtyczki to 1J0973714.
    8-pinowa wtyczka jest dostępna na allegro za 25 zł trzeba uważać bo wtyczka od świateł jest podobna i łatwo się pomylić.

Pozdrawiam