Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

potrzebuje schemat toyoty corolli

01 Mar 2003 20:28 8357 13
  • Poziom 2  
  • Poziom 14  
    Do jakiej Corolli potrzebujesz schemat rocznik i model. Jeśli potrzebujesz konkretny układ napisz to Ci przyśle
  • Poziom 22  
    do JACEK P
    Ja również od dłuższego czasu szukam schematu : Corolla 1.8DXL '88.
    Jeśli możesz do wrzuć na Forum lub (i) na mego maila. Z góry dzięki. :)
  • Poziom 22  
    No chyba się nie doczekam tego schematu. Akurat popaliły mi się troszkę kable pod deską :!: ."STOP" świecił cały czas.. Znalazłem coś na ruskich stronkach ale nie są zbyt czytelne , no i cyrylica.. :) .
  • Poziom 43  
    Do Jacka P.A ja poszukuję schematu do CARINA II rocznik 90. Silnik 1,6 16V typ A-4F czy jakoś tak.

SławeK
  • Poziom 2  
    mam wszystkie schematy ale musze wiedziec jaki dokladnie uklad was interesuje bo sa podzielone na oddzielne uklady.
  • Poziom 11  
    hamexx napisał:
    mam wszystkie schematy ale musze wiedziec jaki dokladnie uklad was interesuje bo sa podzielone na oddzielne uklady.

Jak mozesz to przyslij mi na zyle(malpa)o2.pl wszystkie schematy do Toyoty Corolli sedan rocznik 95, 1,4 bezyna.

Z gory dzieki.
  • Poziom 43  
    Interesują mnie wszystki obwody CarinyII a w szczególności zapłon i okolice rozrusznika.

SławeK
  • Poziom 12  
    Podeśli na private janianbednarz(malpa)go2.pl schematy do Cariny E 1.6 16V, typ silnika 4A-FE z 1994 roku. Mam problemy z czujnikiem ubogiej mieszanki i nietylko. Jeśli masz to potrzebuje najbardziej schematu z opisem wyprowadzeń komputera sterującego.

Z poważaniem:
    Janina Bednarz

PS. Jestem w stanie się odwdzięczyć. Posiadam sporo fachowych artykułów z AutoElektro na temat tego silnika, diagnostyki, kodów błędów itp.
  • Poziom 27  
    JACEK P napisał:
    Do jakiej Corolli potrzebujesz schemat rocznik i model. Jeśli potrzebujesz konkretny układ napisz to Ci przyśle

Jacku jeśli jeszcze masz schematy o których pisałeś to bardzo proszę o układ świateł mijania w corolli e-10 rocznik 95.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    Bartek
  • Poziom 2  
    JACEK P napisał:

Może to już trochę pużno ale masz jeszcze schematy to toyoy corolli DX 1,8D?
  • Poziom 2  
    Witam,

czy ktoś posiada schemat do toyoty corolli verso 2003, 2,0 D4D?

Jeśli tak, to proszę o przesłanie go na maila: kisiel811(malpa)op.pl.

Z góry dziękuje:)