Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Scenic 1.6 16V benzyna,98r. Skaczące obroty po odpaleniu...

mariusz063 14 Mar 2012 23:05 2424 3
  • #1 14 Mar 2012 23:05
    mariusz063
    Poziom 7  

Witam,mam problem z moim autem tz. rano gdy go odpalę,skaczą obroty,trwa to chwilę bo gdy przygazuję to się uspokaja i jest wszystko ok. Potem jazda bez najmniejszych problemów. Zachowuje się tak gdy jest zimny.Był podłączony pod komputer i nic nie wykazało,dodam że świece wymienione,filtr paliwa też. Proszę o pomoc...

1 3
  • #2 15 Mar 2012 21:36
    patryk3444
    Poziom 20  

Sprawdź ciśnienie paliwa

0
  • #3 15 Mar 2012 22:06
    SauerMauser
    Poziom 21  

Przepustnica, silniczek krokowy?

0
  • #4 07 Kwi 2013 16:47
    mariusz063
    Poziom 7  

Piszę po tak długim czasie,auta już nie mam,ani problemów związanych z nim. Dla ciekawych opiszę koniec tej historii. Otóż,z tymi problemami borykałem się prawie do końca. Przepustnica była ok,silniczek krokowy wymieniony.z czasem było coraz więcej ciśnienia w zbiorniku z płynem chłodniczym,ale co tam,mechanicy znają się lepiej. Aż pewnego dnia,jadę i za mną biało,a pod korkiem od wlewu oleju,mleko! Diagnoza USZCZELKA POD GŁOWICĄ! Naprawa,bardzo kosztowna. Ale w tym nawet ustawienia zaworów nie było,musiałem sam to zrobić...Po przejechaniu niespełna 2tys.km,powtórka z rozrywki,ale jeszcze na gwarancji...koniec tej historii jest taki,zmiana auta i mechanika oczywiście...rada dla posiadaczów takiego auta,bądź wraźliwy na wszystko co się dzieje pod maską,i nie tylko,a od mechanika za kosztowną naprawę żądaj faktur i gwarancji! Pozdrawiam.

0