Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

(Neostrada)Wymarzony internet 20mb

14 Mar 2012 23:28 2183 8
  • Poziom 7  
    Witam

Mam internet 6mb + TV (z ktorego nie korzystam)
    Płacę za neta ponad 70 zł a za taka sama cene jest 20mb/s
    Dzwonilem do nich i dowiedzialem sie ze taki internet pójdzie na mojej linii.

Ale jest pewien problem
    Za pierwszym telefonem pod błękitną linie pani mnie źle zrozumiała i chciała mi wcisnąc 20mb/s + funpack cały (internet,telefon,telewizja)
    Ja chce aby zwiekszyc jedynie internet,moze byc bez telewizji bo i tak nie korzystam a za telefon swoja droga place 50zl

Za drugim telefonem pani powiedziala ze mozna tak zrobic ale telefon musi byc przypiety nie do kosci przy telefonie tylko do liveboxa. Ja sie pytam po co :)

Czy da sie tak zrobić żeby zwiekszyc sam internet nawet bez tej telewizji bo i tak mi nie potrzebna,po prostu chce miec zamiast 6mb/s - 20mb/s i placic tyle samo albo mniej ;]

Co radzicie? Nie chce mi sie juz rozmawiac z nimi na tej pomocy,bo to nie ma sensu. Czytalem warunki umowy wymarzony internet ale nic tam ciekawego nie ma.

Może ktoś miał taki przypadek?

Pozdrawiam
  • Moderator - Sieci, Internet
    Taki mają po prostu "rozkaz" z góry aby wciskać klientowi FunPacka. Musisz zadzwonić i powiedzieć że chcesz mieć szybszy internet bez innych wodotrysków, choć jak to wygląda w praktyce sam widzisz.
  • Poziom 7  
    no wiadomo tylko mnie ciekawi po co ten telefon podlaczyc pod liveboxa przeciez to jeden **** i tak kasa idzie dla TP ;D Chcialbym zeby bylo wszystko jak jest tylko zeby net byl szybszy ale to tam,nie wiem moze trzeba sie wybrac do TP ale nie wiem czy znow funpack nie bedzie grany ;D
  • Moderator - Sieci, Internet
    MatusPL napisał:
    telefon podlaczyc pod liveboxa przeciez to jeden **** i tak kasa idzie

Nie tak do końca. bo w usłudze funpack masz możliwość korzystania z technologi voip. Sygnał telefoniczny (analogowy) zostaje wyłączony w gniazdku.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Gdzie tak wolne łącza internetowe i to jeszcze za tak dużą kasę dają?
    Toż to łącza modemowe sprzed kilkunastu lat zapewniały większą prędkość :)

Dodano po 4 [minuty]:

jimasek napisał:

Nie tak do końca. bo w usłudze funpack masz możliwość korzystania z technologi voip. Sygnał telefoniczny (analogowy) zostaje wyłączony w gniazdku.

Z VOIP-a można zawsze korzystać mając tylko połączenie internetowe, a jeżeli chodzi o linię telefoniczną TP to zapewnia bardziej stabilne połączenia. Livebox-y lubią się po prostu przywieszać.
  • Poziom 35  
    Jeżeli są jakiekolwiek problemy z dogadaniem się z konsultantem nie załatwiaj takich spraw przez telefon. Będziesz przekonany, że zamówiłeś jedno, przyślą co innego a nam przybędzie wątek na elektrodzie :D
    Zaplanuj sobie większe zakupy, jedź do jakiegoś centrum handlowego - tam z pewnością znajdziesz punkt sprzedaży. Usiądź, poczytaj ofertę, dopytaj się a potem podpisz umowę na to co cię interesuje.
  • Poziom 33  
    MatusPL napisał:
    Witam

Mam internet 6mb + TV (z ktorego nie korzystam)
    Płacę za neta ponad 70 zł a za taka sama cene jest 20mb/s
    Dzwonilem do nich i dowiedzialem sie ze taki internet pójdzie na mojej linii.

Ale jest pewien problem
    Za pierwszym telefonem pod błękitną linie pani mnie źle zrozumiała i chciała mi wcisnąc 20mb/s + funpack cały (internet,telefon,telewizja)
    Ja chce aby zwiekszyc jedynie internet,moze byc bez telewizji bo i tak nie korzystam a za telefon swoja droga place 50zl

Za drugim telefonem pani powiedziala ze mozna tak zrobic ale telefon musi byc przypiety nie do kosci przy telefonie tylko do liveboxa. Ja sie pytam po co :)

Czy da sie tak zrobić żeby zwiekszyc sam internet nawet bez tej telewizji bo i tak mi nie potrzebna,po prostu chce miec zamiast 6mb/s - 20mb/s i placic tyle samo albo mniej ;]

Co radzicie? Nie chce mi sie juz rozmawiac z nimi na tej pomocy,bo to nie ma sensu. Czytalem warunki umowy wymarzony internet ale nic tam ciekawego nie ma.

Może ktoś miał taki przypadek?

Pozdrawiam

prosze o kontakt na PW
    TYLKO NIE FUN PACK
  • Poziom 7  
    odezwałem się,narazie brak odezwu ;) a może ktoś inny ktoś podpowie? bo wiadomo ze neostrada chce wcisknac kit zeby jak najwiecej placic.. a po takich samych kosztach trzeba z nimi pogadac ale jestem zielony w tych sprawach ;/
  • Poziom 7  
    Odświeżam ten temat jeśli można,ponieważ pan PICIA się już więcej nie odezwał i nie znalazłem jeszcze odpowiedzi ;) prosze o wypowiadanie sie osób,które takie coś robiły albo co się znają na neo