Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki Monster Beats by Dr.Dre STUDIO

H.P. 15 Mar 2012 17:36 5868 7
  • #1 15 Mar 2012 17:36
    H.P.
    Poziom 11  

Witam,
    od dłuższego czasu przymierzam się do kupna nowych słuchawek, spodobały mi się tak jak w tytule Monster Beats Studio. Znalazłem oferte na allegro:

allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre- studio-mp3-mp4-sluchawki-i2189051930.html

kosztują 275zł i tu właśnie pojawia się pytanie, czy są to oryginały?? mój budżet to 320zł, te same słuchawki na innych aukcjach kosztują nawet 600zł, więc o co chodzi ??
    Słuchałem ostatnio Akg k242hd za 600zł i szczerze mówiąc nie powaliły mnie, grają bardzo fajnie ale jak przychodzi moment na bass to wypadają cienko, nie spodobały mi się(może dlatego że są pół otwarte).
    Typ muzyki jaki słucham to wszystko od hip-hopu do np. Gotan project czy AC DC, jakieś techno czy elektro..
    w każdym bądź razie oczekuje tego mięciutkiego "soczystego" basu. Jeśli te monstery nie są oryginalne lub nie są dobre, to proszę o jakieś inne propozycje.
    Pozdrawiam.

0 7
  • #2 15 Mar 2012 22:19
    Paweł1355
    Poziom 19  

Modeli słuchawek jest sporo . Ja używam Sennheiser HD518 i Pionerra model 390. Może dzieli je sporo , ale obie pary mają swoje przeznaczenie . Pierwsze do sprzętu Hi Fi , drugie do TV .

0
  • #3 15 Mar 2012 23:47
    H.P.
    Poziom 11  

Dziękuję Paweł1355 za odpowiedź.

Powiem tak, słuchałem Akg k242hd , CREATIVE AURVANA Live i HD218, wszystkie grają naprawdę bardzo fajnie(najbardziej te creativy mi przypadły do gustu), jednak te Studio strasznie mi się spodobały i jak dziecko muszę je mieć.
    Proszę więc o jakieś porady jak nie kupić podróbek, czemu różnica w cenach jest tak duża??
    allegro.pl/sluchawki-monster-beats- by-dr-dre-studio-black-i2179629826.html
    a
    allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-studio-mp3-mp4-sluchawki-i2189051930.html

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

0
  • #4 15 Mar 2012 23:53
    Uzytkowinik19
    Poziom 38  

Te tańsze chyba bez gwarancji

0
  • #5 16 Mar 2012 13:39
    H.P.
    Poziom 11  

Myślisz że to jedyna różnica? więc czy są to podróbki? bo oryginały chyba raczej miały by gwrancje ?

0
  • #6 16 Mar 2012 13:50
    Uzytkowinik19
    Poziom 38  

Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć.

0
  • #7 10 Maj 2012 14:54
    foto-maniak
    Poziom 8  

Zarówno tańsze jak i droższe z linków to z pewnością fejki. Różnica w wyglądzie - od spodu klapki baterii w oryginale jest podpis Dr Dre oraz nr seryjny. Na prawym pałąku od wewnętrznej strony pod muszlą jest nadrukowanych na biało kilka znaczków FC, CE... oraz jakiś długi numer. Oczywiście na fotkach tego nie można zobaczyć, ale na żywo - owszem. Twarz wydrukowana na pudełku wygląda zupełnie inaczej, powinna być bardziej ostra i w ogóle na fotce powinno być więcej elementów. Czerwienie na plastykach mają inny odcień, ale trzeba mieć oryginały żeby porównać. Inny jest też duży jack - ma inny kształt i czerwony pierścień, choć ten ostatni teraz już jest w podróbach.

0
  • #8 10 Maj 2013 19:59
    roymiler
    Poziom 10  

Witam. Sorki że odkopuję ale ja kupiłem słuchawki na www.usadlaciebie.pl Są oryginalne i mają gwarancję! Dwa numery seryjne które zarejestrowałem na stronie producenta. Cena takich słuchawek 399zł. W zestawie było etui, słuchawki studio czarne, 2 adaptery,baterie AAA,szmatka, instrukcje, ulotki promocyjne, 2 kable. Pozdrawiam i polecam. Jeżeli masz pytanie co do oryginalności to zapraszam na GG: 6237969 wyślę zdjęcia tego co mi przysłali. SĄ SUPER!!!

0