Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Funai Katana LED40-H9200M oglądanie filmów przez usb.

kuba302 16 Mar 2012 18:29 5858 6
    kuba302
    Level 9  
    Witam. Szukam informacji na temat jakie formaty filmów można oglądnąć na tym tv korzystając z wejścia usb? Z góry dzięki.
    sandoran1962
    Level 9  
    wgraj oprogramowanie z wyzszego modelu to co podalem i ciesz sie ogladaniem filmów. zrobilem próbe na swoim H9200M i teraz ciesze sie ogladaniem filmów. Nie mam pojecia co do gwarancji ale po wgraniu oprogramowania nie przywracalem ustawien fabrycznych. http://funai.pl/pomoc-oprogramowanie.html zainstaluj te stery od LED40-H9825M i ciesz sie filmami. Pozdrawiam Zrób tak: wyłącz telewizor przyciskiem z boku włóż usb z plikiem wlącz przycisk boczny czekaj az sie sam wlączy telewizor wyłącz go pilotem wyjmij usb i juz gotowe.
    Attachments:
    KOGNI
    Level 10  
    Witam
    Przepraszam , że odkopuje stary temat,ale mam problem po wgraniu tego softa.
    Mianowicie obraz faluje , co jest strasznie irytujące. Ściągnąłem wpierw soft ze strony producenta,potem wgrywałem soft z załącznika i jest tak samo. Próbowałem zmieniać wszystkie opcje typu "Wyłącz 100hz" itd. jednak obraz dalej migocze , jest na to jakiś sposób ? Poniżej film jak to u mnie wygląda (na każdej rodzielczości)
    http://migotanie.obrazu.funai.led.patrz.pl
    Staszek z Chełma
    Level 19  
    Przepraszam że się wtrącę - ja to mam od początku nie miałem czasu zawieść do reklamacji ale nauczyłem się z tym żyć po czasie u mnie to znika a potem znów się pojawia.
    Lecz jak patrzę na jakość obrazu Philips, Samsung, i inne w tej cenie to szybciutko się przepraszam z moim Funaijem .
    Ostatnio zrobiłem mu tuning - czarnym pisakiem do CD zakryłem (zamazałem) napis Funai

Dodano po 5 [minuty]:

A teraz pytanie to bardziej obeznanych.

Elektronika zazwyczaj jest bardzo uniwersalna a może Upgrade od innego TV by podeszło??
    np. Sony ect. ect. ??
    Staszek z Chełma
    Level 19  
    Po upgrade pojawiły się jeszcze większe pasy :cry:
    Powróciłem do poprzedniego oprogramowania LED40-H9200Mze strony funai.pl