Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG Rumor Reflex - smartphone z wysuwaną, fizyczną klawiaturą QWERTY

piokrza 16 Mar 2012 21:14 1998 1
 • LG Rumor Reflex - smartphone z wysuwaną, fizyczną klawiaturą QWERTYSprint przedstawił nowy smartfon - LG Rumor Reflex, telefon dotykowy z wysuwaną klawiaturą QWERTY, który jest bezpośrednim następcą LG Rumor Touch. Nowy smartfon jest też "ekologiczny", bowiem jego zewnętrzna pokrywa została wykonana w 32% z materiałów pochodzących z recyklingu. Aparat otrzymał też certyfikat CarbonFree, co oznacza że odpowiada on za "zrównoważoną emisję dwutlenku węgla w trakcie całego swojego życia". Ponadto, nadano mu certyfikat ULE Platinum Certification, nadawany urządzeniom o szczególnej ekologiczności odpowiadający wymaganiom UL Environment (ULE) i Sprint.

  LG Rumor Reflex posiada 3-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości WQVGA, wysuwaną w bok pełnowymiarową klawiaturę QWERTY, 2-magapikselowy aparat i slot kart microSD. Telefon posiada dostęp do wielu serwisów Sprint'a, w tym Mobile email, Music Plus, Sprint TV $ Movies itd. Reflex wyposażono też w GPS i dostęp serwisów społecznościowych. Bateria o pojemności 1000mAh ma umożliwić do 5.3 godziny rozmów.

  LG Rumor Reflex będzie dostępny w kolorze Titan Grey. W dwuletnim kontrakcie ma kosztować 30 dolarów amerykańskich (po uzyskaniu 50 dolarów rabatu pocztą). Będzie też dostępny w Boost Mobile w cenie 80 dolarów amerykańskich (bez kontraktu), a także w serwisie amazon.com

  Inne ekologiczne atrybuty:

  *Ładowarkę zakwalifikowano do jednych z najbardziej efektywnych energetycznie, dzięki czemu uzyskała maksymalną liczbę 5-gwiazdek w skali energooszczędności. Cechuje ją wyjątkowo niski pobór energii w czasie po naładowaniu baterii.

  *W urządzeniu wyeliminowano też wiele szkodliwych dla środowiska materiałów, w tym polichlorku winylu (PVC), bromowanych substancji zmniejszających palność (BFR), halogenków, berylu, ftalany i niklu.

  *Urządzenie zapakowano w opakowanie w którym papier w 87% pochodzi z recyklingu, do jego połączenia nie użyto kleju, a nadruki wykonano z farb sojowych. Opakowanie zawiera informację o odgórnym uiszczeniu opłaty za recykling starego telefonu, a także promuje korzystanie z wirtualnej instrukcji obsługi dostępnej na stronie internetowej Sprint'a.

  Źródło: http://newsroom.sprint.com/article_display.cfm?article_id=2201

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1419 postów o ocenie 120, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.
 • #2
  grazynar
  Poziom 1  
  witam,

  czy moze jest szansza na zamieszczenie PGF z instrukcja po polsku do LG RUmor, bardzo potrzebuje i bede wdzieczna,

  dzieki G