Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Żelazko Philips Mistral 34 nie wytwarza pary

henio 123 16 Mar 2012 23:22 8800 2
  • #1 16 Mar 2012 23:22
    henio 123
    Poziom 23  

Witam.Usterka tak jak w temacie .Żelazko nie funkcjonuje na całym zakresie temperatur.Proszę o instrukcje jak rozebrać to żelazko odkręciłem dwa wkręty tylnej obudowy.Następnie dwa wkręty od środka.Gdzie jeszcze mam coś odkręcić.Nie chcę coś połamać bo żelazko nie jest moją własnością.

3 2
  • Pomocny post
    #2 18 Mar 2012 10:59
    nioop

Specjalista AGD

Sciągnij pierwsze pokrętło od przewodu zasilającego.. Pod nim jest śrubka.. Jezeli ją odkręcisz możesz wówczas zdjąć górną obudowe rączki.. Potem pokretło od reg. temperatury wyciągasz bez problemu.. Pod owym pokrętłem lub obok jest jeszcze jedna śrubka.. Jezzeli ją odkręcisz to juz cała góra wraz ze zbiornikiem Ci zejdzie..

2
  • #3 18 Mar 2012 12:51
    henio 123
    Poziom 23  

Dzięki za informacje .Po wyjęciu reglatora od pary znajdował się wkręt .Po wykręceniu można było zdjąć górę rączki.Dopiero po wyjęciu pokrętła regulacji temperatury znajdował się wkręt łączący górę żelazka z płytą dolną .Po demontażu okazało się że gniazdo w płycie grzejnej zaślepione było kamieniem.Po udrożnieniu i ponownym montażu żelazko wytwarza parę.Oczysczona została również iglica otwierająca dopływ cieczy do płyty grzejnej. Temat uważam za zamknięty.

1