Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 42 LW5500 (service manual) - pasujący pilot serwisowy

17 Mar 2012 01:24 9921 10
  • Poziom 21  
    Jaki pilot kupić żeby dostać się do menu serwisowego w LG 42LW5500? Chcę odblokować HUB'a USB. Czy wejście do menu ma jakiś wpływ na gwarancję ?

Załącznik usunięty! [radsat]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator
    Cytat 1!

"Żeby dostać się do menu serwisowego najlepiej kupić pilota uniwersalnego ONE FOR ALL URC-3920 koszt 40zł zaprogramować go na LG kod 11423 i dalej poniżej EZ-Adjust = 00018
    IN-Start = 00019
    POWER-TYLKO = 00014
    IN-Stop = 00015

Naciśnij przycisk urządzenia (TV, VCR, SAT, CD, AUD lub DVD).
    Wciśnij i przytrzymaj klawisz MAGIC aż klawisze urządzenia miga dwa razy (klucz urządzenia miga raz potem dwa razy).
    Naciśnij przycisk 9 9 4. Klucz urządzenia mignie dwa razy.
    Naciśnij raz klawisz MAGIC.
    Wpisz (5-cyfrowy) kod EFC (patrz wyżej)
    Naciśnij klawisz, do którego funkcja zostanie przydzielony. Klucz urządzenia mignie dwa razy. Ja osobiście nic nie przestawiałem"

Cytat 2!

"Witam Najłatwiej to kupić sobie pilota Logitech Harmony 300 dodać mu urządzenie tv lg 42ld420 i dodać mu (polecenie z listy przycisków do przypisania) EZ lub EZ ADJUST.Przełączamy pilota na VCR/AUX wciskamy EZ lub EZ ADJUST (trzeba przypisać tą funkcję na nie przypisany guzik pilota)i telewizor prosi nas o kod.Kod to 0413 i mamy menu serwisowe.Ja na razie nic nie zmieniałem ale radzę uważać co zmieniacie.Można dodawać opcje zablokowane programowo przez LG z wyższych modeli ale pewnie nie wszystkie działać będą zależy jaki model się posiada.Może ktoś coś dodał to niech się pochwali jakie funkcje odblokował."
  • Poziom 36  
    FxJ napisał:
    I jak z gwarancją ?
    A jak kolega myśli ? wiadomo że można stracić gwarancję przy nie autoryzowanych zmianach w trybie serwisowym.
  • Poziom 21  
    A pozostałe pytania ?
  • Poziom 43  
    Pozostałe pytania? Chyba na innym forum musisz zadać, bo my telewizorami na gwarancji się nie zajmujemy.
    W ogóle nie zajmujemy się sprawnym telewizorami.
    A już na pewno nie w dziale TV Szukam.
  • Poziom 1  
    z tym wyszukiwaniem to też raz działa raz nie działą
  • Poziom 11  
    Witam

Temat stary ale mnie zainteresował ponieważ posiadam pilot Logitech Harmony 300 oraz telewizor LG 37 LS 5600 i porada kolegi "radsat" Cytat 2 działa :-)
  • Poziom 11  
    Witam
    Przepraszam że zawracam głowę lecz stało się :| przypadkowo przestawiłem Tool Option 4 w LG37LS5600 i nie wyszukuje kanałów tv :|
    Digital Demod-T-C
    Digital Demod-S
    Analog Demod
    Proszę o pomoc i administratora żeby nie krzyczał :|
  • Poziom 21  
    No to teraz serwis i naprawa odpłatna.
  • Poziom 11  
    Dziękuję ale serwis odpada , powalczyłem z ustawieniami i tv wyszukuje kanały :D Przepraszam za kłopot :D