Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Einchel ST 800 - agregat prądotwórczy pracuje tylko na ssaniu.

kajoj6661 17 Mar 2012 09:38 7781 7
    kajoj6661
    Conditionally unlocked
    Poszukuje jakieś książki serwisowej odnośnie wyżej wymienionego agregatu ST800, lub może ktoś miał do czynienia jak ustawić gaźnik. Agregat był klejony przez poprzednika i miał po mieszane kable, wszystko zrobiłem pali ale pracuje nierówno i na ssaniu.
    User removed account
    User removed account  
    kajoj6661
    Conditionally unlocked
    Tak, jest to silnik dwusuwowy.
    helena33
    Level 27  
    Jeżeli to dwusuw to musi być szczelny. Czyli do sprawdzenia uszczelniacze wału i wszystkie uszczelki silnika, połączenie gaźnik cylinder.
    W gaźniku czyszczenie, sprawdzenie wszystkich dysz, np. przy pomocy wd-40, widać po psiuknięciu w dyszę czy wydobywa się odpowiednim kanalikiem z gardzieli gaźnika.
    Przy małym zatarciu i przedmuchach, też będzie pracować na ssaniu.
    kajoj6661
    Conditionally unlocked
    Gdzie mogę dostać lub od czego pasuje gaznik,zastanawiam się nad wymianą gdyż poprzedni właściciel kleił klejem a ma nieszczelność,,paliwo wycieka z dołu.Paliwo dochodzi,silnik raz pracuje prawidłowo a raz gaśnie,ale odpala od razu.
    190_Wojciech
    Level 20  
    kajoj6661 wrote:
    Gdzie mogę dostać lub od czego pasuje gaznik,zastanawiam się nad wymianą gdyż poprzedni właściciel kleił klejem a ma nieszczelność,,paliwo wycieka z dołu.Paliwo dochodzi,silnik raz pracuje prawidłowo a raz gaśnie,ale odpala od razu.

Będzie pasował od każdego chińczyka, który wygląda podobnie jak twój.
    helena33
    Level 27  
    kajoj6661 wrote:
    paliwo wycieka z dołu

do sprawdzenia zaworek przy pływaku i pływak.
    User removed account
    User removed account