Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Panasonic identyfikacja ,jak uruchomić/podłączyć?

--Tesla-- 17 Mar 2012 16:12 1571 2
  • #1 17 Mar 2012 16:12
    --Tesla--
    Poziom 8  

Jako że to mój pierwszy post witam i pozdrawiam wszystkich!

Mam pytanie odnośnie kamery Panasonic(modelu nie znam) znalazłem w częściach u kumpla czy to zwykła kamera przemysłowa czy jakiś inny typ,jako że ma dziwne złącze nie wiem jak ją podłączyć do telewizora ,proszę o pomoc.Daję kilka fotek owej kamerki.

(Proszę też administrację o wyrozumiałość jeśli jest to zły dział czy coś źle zrobiłem)

Kamera Panasonic identyfikacja ,jak uruchomić/podłączyć? Kamera Panasonic identyfikacja ,jak uruchomić/podłączyć? Kamera Panasonic identyfikacja ,jak uruchomić/podłączyć? Kamera Panasonic identyfikacja ,jak uruchomić/podłączyć?

0 2
  • #2 18 Mar 2012 11:26
    pawelse
    Poziom 16  

Mi to wygląda na kamerę przemysłową. Spróbój zlokalizować multimetrem gdzie dochodzą przewody z poszczególnych pinów złącza.

0
  • #3 18 Mar 2012 17:50
    --Tesla--
    Poziom 8  

Zasilanie już zlokalizowałem ,po podaniu zasilania świeci dioda ,ale ciekawi mnie to że za matrycą jest lampa jak w oscyloskopie(ma żarzenie odchylenie pionowe i poziome) na''lampę'' jest osobne wyprowadzenie sygnału wideo,mało jest info w necie ale dokopałem się że może to być kamera '' television opaque projecting device''.

0