Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pralką PFE 1260 mastercook

17 Mar 2012 23:19 1828 3
  • Poziom 2  
    Witam posiadam pralkę mastercook PFE 1260. Wszystko było ok aż pewnego dnia pralka skończyła prać na koniec zawsze po skończonym praniu miga dioda koniec. I tak ta dioda miga do dzisiaj nie da się włączyć automatu, wyłączałem automat już z kontaktu ale nic to nie daje zawsze po włożeniu wtyczki do kontaktu miga koniec i nie da się uruchomić pralki. Może miał ktoś podobny problem bo nie wiem już sam co się stało czy się coś zawiesiło czy co bo tam jest tylko tak płytka zcalona i nic więcej może ją trzeba wymienić. Z góry dzięki za rady
  • Specjalista AGD
    Uszkodzona blokada drzwi i/lub coś z jej z okablowaniem i/oraz sterowaniem na module.
    Sprawdź również pompkę, czy czymś nie zablokowana.
  • Poziom 2  
    pompkę sprawdziłem i działa, czujnik drzwiczek jest wymieniony i dalej jest to samo ciągle miga koniec. Programatorem jak kręcę dam na '0 'to automat się włącza i wyłącza, pompki wody są sprawne, nie wiem jak sprawdzić ten czujnik drzwiczek bo jest wymieniony na zamiennik a wiadomo jak to z zamiennikami może działać nie musi.
  • Specjalista AGD
    peter falk napisał:
    lub coś z jej z okablowaniem
    :arrow: gromosław 11 sprawdzałeś ? Sprawdzałeś też działanie mikrowłącznika pod przyciskiem "start" ?