Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH30MP-Podłączenie telefonu

18 Mar 2012 08:14 2629 8
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie.

Doczytałem w opisie w/w radia że posiada on możliwość podpięcia zestawu tel.
    Problem polega na tym, że nie posiadam żadnego schematu i nie bardzo wiem gdzie i jak to zrobić. Przekopałem sieć bez rezultatu. Gdyby ktoś mógł m jakoś pomóc to będę bardzo wdzięcczny i z góry wiekie dzięki.
  • IGE-XAO
  • IGE-XAO
  • Poziom 7  
    Dzięki wielkie.
    Tylko, że tam jest jedna część, ta druga, pierwszą znalazłem pod innym linkiem z tamtej str., ale obydwa są jakieś błędne.nie wiem czemu, ale itak wiekie dzięki
  • Poziom 29  
    Dlatego ,pisałem ,aby ściągnąć obydwie części.Najpierw part 1...potem part 2,no i rozpakować ....kiedy są obydwie ,zaznaczasz part 2 WinRarem,podając jakąś lokalizację ,albo domyślnie na pulpit.
  • Poziom 7  
    Nic z tego. Komunikat-Archiwum jest uszkodzone lub ma nie włściwi format-Ale wielkie dzięki.Będę jeszcze próbował.
  • Poziom 33  
    Cytat:
    Pioneer DEH30MP-Podłączenie telefonu

Nie ma takiego typu radia.

Być moze chodzi o DEH-30MP? Wtedy:
    Cytat:
    Doczytałem w opisie w/w radia że posiada on możliwość podpięcia zestawu tel.

Możesz podać link gdzie to piszą bo ja nie widzę nawet pinu Mute we wtyku ISO?

N.
  • Poziom 7  
    Napisałeś dokladnie ten sam typ co ja, tylko że ja pominołem "-" to chyba nie ma znaczenie.Co do Mute to faktycznie nie ma pinu we wtyku przy moim radiu jest osobno kabel z opisem.Być może ktoś go wypiołz wytczki, bo ja go kupiełem używane, a cały opisy zciąglem ze str. producenta tylko w wersji ENG.
  • Poziom 33  
    W tej branży nawet kreska ma znaczenie.
    Zwłaszcza dla wyszukiwarek.
    Ale tu widzę dziwnę sprawę bo na schemacie ideowym który mam nie ma wyprowadzonego Mute w gnieździe radia. Natomiast jest w opisie
    http://www.pioneer.pl/pl/products/archive/DEH-30MP/index.html
    oraz w manualu podłączenia
    http://docs.pioneer.eu/Manuals/DEH_30MP_YRD5059_installation_manual/GetPDF.ashx
    kabelek żółto-czarny.
    Może dodali później?
    Ale sam kabelek Mute trudno traktować jako "możliwość podpięcia zestawu tel." jak piszesz.
    Zewrzyj go na mase i sprawdzisz czy wycisza głośniki.

N.
  • Poziom 7  
    Witam ponownie.
    Nie mogłem dać znać wczwśniej jak i co, bo padl mi komp.
    Zrobilem tak jak mi poradziłeś i faktycznie kabel o którym pisałeś po dotknięciu do masy wycisza głośniki, ale to zdjae się jedyny wolny kabel jaki jest przy radiu. Tylko co dalej??