Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć kino domowe do komputera. 5.1 Typhoon.

Murek23444 18 Mar 2012 11:39 2574 2
  • #1 18 Mar 2012 11:39
    Murek23444
    Poziom 8  

Witam wszystkich forumowiczów, jest sporo tematów związanych z 'jak podłączyć kino domowe do komputera' niestety żaden z nich mi nie pomógł. Mój problem brzmi następująco:
    Po podłączeniu czinczy do kina a dokładnie do wejść na aux, słychać tylko dwa głośniki. Karte dźwiękową mam zintegrowaną, lecz to chyba nie poiwnno stanowić problemu, poszperałem trochę w realtek'u lecz bez owocnych skutków.
    W zakładce Wejście/wyjście audio mam możliwość wyboru w danym wejściu głośników , tzn. Mogę zmienić na 'wyjście głośnik tylny','wyjście na głośnik przedni' po zmianie fakt,faktem działają te głośniki które wybrałem, lecz nie mam możliwości ustawienia 5.1...
    Bardzo bym prosił o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edit.
    Chciałbym podkreślić jedną rzecz, nie ważne na co zmienię, gra cały czas jeden i ten sam głośnik.

0 2
  • #2 18 Mar 2012 11:56
    Zygaqra
    Poziom 34  

Otwierasz menedżera karty graficznej i ustawiasz ilość kanałów wyjściowych
    Jak podłączyć kino domowe do komputera. 5.1 Typhoon.

0
  • #3 18 Mar 2012 11:57
    Murek23444
    Poziom 8  

Tak też właśnie zrobiłem, lecz niestety nic to nie daje.

Edit. Nie wiem jak to zrobiłem ale działają już trzy głośniki, lecz po włączeniu jakiejś muzyki słuchać tylko dźwięk ale nie ma wokalu.
    Edit 2.Jakoś sobie poradziłem, lecz muzykę słychać tylko jak włączę z dysku, nie działa np. jak coś włączę na YT.

Edit 3 i ostatni. Wszystko już zrobione, bardzo ważne jest to w jakiej kolejności podłączamy głośniki. Pozdrawiam.:)

0