Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson Hazel zmiana softu a raczej wgranie go ponownie.

totek2007 18 Mar 2012 12:29 7043 6
  • #1 18 Mar 2012 12:29
    totek2007
    Poziom 2  

Witajcie, mam maly zasadniczy problem, otóż chciałbym wgrac ponownie soft na Hazelka ponieważ wczoraj nagle straciłem tapete z pulpitu, zrestartowałem telefon i nagle przestal sie właczać, mysle ze to wina oprogramowania. Wszystko było by pieknie gdyby nie fakt ze mam najnowszy w nim wgrany soft, nie wiem ktory juz dokladnie ale program SEUS ( a raczej PC COMPANION) nie pozwala mi na aktualizacje bo juz jest aktualny :/ (błąd :"Brak nowego oprogramowania dla telefonu, spróbuj poźniej).

Teraz małe pytanie do Was:
    1. Czy mozna to jakos obejść? Zmienić cokolwiek w programie zeby wgrywał softa po mimo ze i tak jest aktualny (chodzi mi o wgranie tego samego).
    2. CZy jakis inny program pociagnie platforme DB3350 (hazela) z cidem 81 :/?

Nie tłumaczcie mi ze Far2 to zrobi bo ni grzyba nie przejde z tym cidem. Czuje sie ze jestem w tylku :/ Pozbyłem sie plików orange juz od razu po zakupie, do dzisiaj nic z nim nie robiłem (wiec oddanie go na gwarancje odpada.)

Prosze pomóżcie mi, jestem zmuszony wracac jak narazie do mojego K770i.

Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

1 6
  • #2 18 Mar 2012 14:24
    gracjan55
    Poziom 36  

Soft możesz wgrać omniusem. Jest darmowy.

0
  • #3 18 Mar 2012 14:28
    Marcinoik
    Poziom 20  

albo farem

Dodano po 1 [minuty]:

tylko zalezy jaki ma cid

1
  • #4 18 Mar 2012 14:45
    archi3
    Poziom 31  

Marcinoik napisał:
    albo farem

Dodano po 1 [minuty]:

tylko zalezy jaki ma cid

Hazel o ile dobrze pamietam zawsze ma cid 80/81 wiec far nic nie da. Omnimusem owszem mozesz ale musisz miec licencje na flash przynajmniej na 1 dzien a i tak nie wiadomo czy sam sobie poradzisz... Przy tym modelu proponowalbym wizyte w serwisie.

0
  • #5 18 Mar 2012 21:32
    totek2007
    Poziom 2  

Choroba, wlasnie serwisu wystrzegam sie jak ognia, chce poradzic sobie sam. Nie jestem zielony w takich sprawach, nie pierwszy raz sie w to bawie. ale teraz jestem w przysłowiowej du*pie

0
  • #7 18 Mar 2012 22:33
    totek2007
    Poziom 2  

"Soft możesz wgrać omniusem. Jest darmowy."

Tutej mamy odpowiedz:D Temat do zamknięcia, udało sie, działa. Serdecznie dziękuje ! Omnius SE RLZ!

0
  Szukaj w 5mln produktów