Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II 1.9 DCI 2002 r. Map sensor...

18 Mar 2012 22:09 5485 6
  • Poziom 11  
    Witam samochód jak w temacie. Pytanie czy ktoś może zamieścić zdjęcie albo wskazówkę gdzie znajduje się map sensor ponieważ nie mogę go znaleźć, jak również żadnej wskazówki w necie...
  • Poziom 29  
    Nie wiem czego szukasz ale ty nie masz tzw. map sensor, ty masz czyjnik ciśnienia a nie podciśnienia i znajdziasz go na róże dolotowej do in let za intercooler . Dlaczego pytasz o to i jaki masz problem? Chyba że wiesz?
  • Poziom 11  
    Problemu tak na prawdę nie mam, wolę po prostu zapobiegać niż potem naprawiać a pozatym ładna pogoda mnie skłoniła :) Jakiś czas temu czyściłem egr, przepustnicę i z grubsza kolektor dolotowy ( tyle co dało się wyczyścić bez zdejmowania go ;) ) Wczoraj sąsiad posiadacz stilo 1.9 JTD 2002 r. robił to samo powiedział że czyścił też map sensor bo był zawalony no i zaczęliśmy szukać go u mnie ale teraz już wiem że na kolektorze go nie znajdę :) Czyli jeżeli dobrze rozumiem ten czujnik niema możliwości się zabrudzić ?
  • Poziom 29  
    On też nie ma map sensora tylko to co ty, a swoją drogą co wy palicie>
  • Poziom 31  
    Czujnik ciśnienia też się może zabrudzić olejem , tylko koledzy jak zaczniecie robić eksperymenty to w którymś momencie okaże się że autko przestało jeździć i nie wiadomo dlaczego?
  • Poziom 11  
    Palimy to, co mamy. ;P Spokojnie, przecież nie chcę wyciągać głowicy czy turbiny. Trochę z mechaniką miałem w życiu do czynienia, więc chyba wiem, co robię. Tylko że wczoraj szukałem tego czujnika i nadal nie mogę go znaleźć. :/

[size=9:ced133fb29][color=#999999:ced133fb29]Dodano po 1 [minuty]:[/color:ced133fb29][/size:ced133fb29]

Jeszcze jedno - jak dotychczas moje "eksperymenty" nic nie popsuły, a wręcz przeciwnie - poprawiły. :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Z sąsiadem umawiaj się tylko na flaszkę, porad już lepiej nie słuchaj.

Temat rozwiązany, zamykam.