Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyjście AV z lusterka wstecznego z monitorem LCD

19 Mar 2012 09:59 2149 4
  • Poziom 15  
    Witam.
    Chciałbym kupić lusterko cofania z wyświetlaczem LCD. Głownie chodziło mi bluetooth, ale skoro już można kupić z gniazdem USB i SD, to chciałbym wypuścić z niego sygnał Video do drugiego monitora żeby dzieciom bajki puścić w trasie.
    Moje pytanie jest takie czy z "takiego czegoś"
    http://viaken.pl/pl/monitory-lcd-do-kamer/mon...-cofania-bluetooth-zdjecia-filmy-mp3-gry.html
    można wyprowadzić sygnał Video??
    Jeżeli ktoś miał takie lub inne lusterko rozebrane to prosiłbym o informacje.
    Pozdrawiam i dziękuję
  • Moderator Programowanie
    Z tego konkretnego produktu, nie ma takiej możliwości.
    Możesz podłączyć dodatkowe źródło sygnału, np. dodatkową kamerę, ale obraz możesz wyświetlać tylko na załączonym "monitorze".
  • Poziom 15  
    Witam.
    Dzięki za informację. Tak podejrzewałem. A znasz coś podobnego z czego można by było wyprowadzić??
    Pozdrawiam
    Rafał
  • Moderator Programowanie
    Prawdę powiedziawszy, to nie widziałem osobiście takiego rozwiązania.
    Ale widziałem podobne. Z tym, że urządzeniem odtwarzającym było radio samochodowe z mp4, które miało 2 wejścia i 4 wyjścia i "puszczało" dźwięk na głośniki a obraz, albo z Media Player-a albo z kamery na jedno z wyjść video.
  • Poziom 15  
    W sumie też się nad zmianą radia zastanawiałem . Tylko że moje ma sterowanie w kierownicy i to mnie trochę zniechęca. Bo w innym nie będzie....