Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

outlook express nie wysyła poczty

przemosmial 19 Mar 2012 10:19 6982 2
  • #1 19 Mar 2012 10:19
    przemosmial
    Poziom 7  

Witam
    jak w temacie widaomości outlook express nie wysyła wiadomości, mogę odbierać pocztę z kilku kont bez problemu a przy próbie wysyłania pokazuje się błąd:

1. Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'mail.xxxxxxxxx.com.pl', Serwer: 'mail.xxxxxxxxxxx.com.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E

2. Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'pop3.poczta.onet.pl', Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E

Problem zaczął się w momencie zmiany dostawcy internetu, miałem netię, po przejściu do TP - neostrada i ustawieniu routera z nowymi hasłami dostępu dla neostrady pojawił się ten problem, dość dziwny dla mnie poniewż mogę odbierać wiadomośći a nie mogę nic wysłać...Internet pracuje normalnie wszystko śmiga tylko poczta zastrajkowała ;) dodam że nie zmieniałem nic w ustawieniach właściwości kont w outloku może ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak ?

-1 2
  • #2 19 Mar 2012 10:28
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

Neostrada blokuje port 25.
    Twój serwer powinien mieć konfigurację na innym porcie niż 25.

Dodano po 57 [sekundy]:

Może też
    google neostrada jak odblokować port 25
    ale zdecydowanie szukaj innej konfiguracji poczty z zabezpieczeniami.

1
  • #3 19 Mar 2012 10:39
    przemosmial
    Poziom 7  

ok zaraz o tym poczytam

Dodano po 8 [minuty]:

temat zamknięty wystarczyło zmienić nr portu... dzięki

0