Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo HT-R380 Jak wyłączyć Audyssey?

bodek34 19 Mar 2012 13:50 1968 4
  • #1 19 Mar 2012 13:50
    bodek34
    Poziom 17  

Mam pytanie w związku z w.w. amplitunerem. Załączył mi się audyssey i nie wiem jak go wyłączyć. Nie posiadam pilota. Nie można wejść w ustawienia. Nie mam do niego mikrofonu, próbowałem podłączyć jakiś mikrofon pod wejście aux input z przodu tunera, jednak jak przejdzie test przez wszystkie głośniki to wyświetla komunikat o błędzie głośników. Inne modele posiadają z przodu wejście mic setup, ten jednak nie. Czy dobrze podłączam mikrofon? Czy to musi być specjalny?
    Zaraz po włączeniu wyświetla Audyssey i miga naprzemiennie:
    Push Enter: Next
    Set Mic at 1st.
    Przycisk setup nie reaguje w tym momencie i nie można nic zmienić.
    Nie mogę znaleźć co należy zrobić.

0 4
  • #2 21 Mar 2012 11:07
    marcin.waski
    Poziom 23  

Jeśli nie posiadasz oryginalnego pilota ani (tym bardziej) mikrofonu "setup'owego" to jak chcesz przejść przez autokonfigurację?
    Co na to instrukcja obsługi od amplitunera, bo ja tam nie widzę wzmianki o możliwości podłączenia mikrofonu autokonfiguracji?
    -Serwis się kłania???

0
  • #3 23 Mar 2012 13:05
    bodek34
    Poziom 17  

No właśnie nie ma gniazda na mikrofon i w instrukcji nic nie piszą o tym. Tylko nie mam pojęcia dlaczego się ta funkcja włączyła skoro jej w tym modelu nie powinno być.

0
  • #4 23 Mar 2012 17:32
    marcin.waski
    Poziom 23  

...więc odpowiedź jest banalna - błąd oprogramowania - Serwis...
    Prawdopodobnie pakują w te modele jeden soft, który ma blokowane funkcje w tańszych modelach.

0
  • #5 22 Gru 2013 22:42
    bodek34
    Poziom 17  

Niestety nie udało się rozwiązać tego problemu, wychodzi na winę oprogramowania.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo