Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp LC-22LE510E nieaktualny soft w nowym tv - skutek nie nagrywa na usb

jacek zalewski 21 Mar 2012 13:35 1700 0
    jacek zalewski
    Poziom 9  
    Mam problem z nagrywaniem na usb niektórych kanałów DVT B na nośnik USB w sharpie lc22le510ev . Programy TVN, TVN 7, PULS i Polsat sport news są nagrywane w złej jakości - obraz co sekundę jest jakby zrywany, co sekundę pojawiają się zniekształcenia nagranego obrazu. Pozostałe kanały - cały MUX TVP , Polsat,i TV4 - nagrywane są w idealnej jakości.
    Dodam ponadto, że wymieniałem telewizor w reklamacji na drugi, ten sam model i problem jest ten sam.
    Moc sygnału DVT B - maksymalna. (nadajnik kisielice iława).
    Wkładałem kilka modeli USB i zewnętrzne twarde dyski - problem pozostaje.
    Nowego oprogramowania do tego telewizora nie znalazłem.
    Rozmawiałem z serwisami i pierwszy raz słyszą o takim problemie.

Pisałem w powyższej sprawie do centrali Sharpa i wygląda to na wadę oprogramowania, tylko nie wiadomo kiedy nowe oprogramowanie likwidujące ten problem bedzie.
    Wygląda to na niezgodność towaru z umową i poważną wadę tych modeli, no chyba że się z tym oprogramowaniem uwiną! Poniżej odpowiedz centralnego serwisu Sharpa,

Szanowny Panie!

Dziękujemy za Pana zapytanie E-Mailowe.

Przekazaliśmy Pana sprawę do naszego glownego dzialu technicznego.

Pracujemy nad oprogramowaniem, jednak na dzien dzisiejszy nie jestesmy w stanie udzielic Panu informacji, kiedy pojawi sie ono na naszej stronie internetowej.

Jesli ma Pan dalsze pytania, prosimy o podanie numeru klienta. Numer klienta to: xxxxxxxx

To skandal by wypuszczać na rynek Tv model ,który ma nieaktualny soft, a nowy nie wiadomo kiedy będzie!!!
    Po kilku próbach uzyskania informacji kiedy będzie dostępny ten soft odpisano mi że mam reklamować telewizor jako niezgodny z umową!!!
    I to pisze Centralny Serwis Sharpa!!!