Mój starszy ma u siebie 2 x Ground Zero GZRW 30SPL i 2 x Kicker CVR 12.Do GZRW jest Carpower power 1-1000D i do Kicker ten sam.Alternator ma 50A i akumulator Banner Running Bull AGM 70ah.I przy pełnej mocy z akumulatora idzie 144A.Przy naładowanym jest 12.8V a podczas tej pełnej mocy kuca na nim nawet do 11.4V.Oczywiście alternator nic nie daje

to chyba zrozumiałe ale akumulator potrafi to uciągnąć przez 15min a wtedy napięcie siada na 11V i koniec defilady

Podpina prostownik aby naładować.Także kupując akumulator Kinetic nawet 60ah bez problemu będzie napędzał system 120A,alternator większy jest potrzebny ale nie konieczny bo można podpinać się do prostownika (dobrego prostownika).Co do samych Ground Zero to ten głośnik ma naciągnięty RMS,rzekomo ma 1000W RMS a tak raczej nie jest.Bo przy 800W RMS cewka robi się dobrze ciepła a na resorach brakuje długości!

Magnat RX jest na prawdę dobrze pasującym wzmacniaczem do niego tylko ta jego sprawność...klasa AB i dlatego lepiej zapodać Carpowera,który jest w klasie D.